Новини компанії

Грудень 06, 2021

Державне бюро розслідувань отримало ухвалу про доступ до речей і документів Суспільного мовника

У п’ятницю, 3 грудня, Державне бюро розслідувань направило Суспільному мовнику на виконання ухвалу слідчого судді Печерського суду м. Києва про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні. 

Суспільне підкреслює, що компанії нічого приховувати. Вся діяльність мовника відбувається згідно із законодавством, АТ «НСТУ» систематично відкрито звітує про свою діяльність, щороку проводить зовнішній аудит, постійні внутрішні перевірки. 

Доступ до речей і документів слідчий просить надати у максимально стислі строки, аби забезпечити дотримання розумних строків та ефективного проведення досудового розслідування. 

Суспільний мовник готовий сприяти слідству та очікує на об’єктивне, всебічне й законне розслідування з боку правоохоронних органів. Разом з тим важливо, щоб розслідування відбувалось прозоро та не мало ознак будь-якого тиску на компанію.

Команда Суспільного мовника сподівається на конструктивну роботу слідчих, аби термінове надання надвеликого обсягу речей і документів не паралізувало роботу телерадіокомпанії у відповідальний період напрацювання планів на наступний рік та підготовки звітів нинішнього  року.