Новини компанії

Грудень 03, 2021

«Вікенд Нової Музики» від Радіо Промінь з’явився на подкастах

2 грудня на подкаст-платформах сервісів Google та Apple були опубліковані три епізоди подкасту «Вікенд Нової Музики» від Радіо Промінь. Вони є адаптацією однойменного шоу, що виходить в ефірі Променя щосуботи та щонеділі.

Читайте також: «Великий біатлон» на Радіо Промінь

«У подкасті “Вікенд Нової Музики” на слухачів чекають найкращі моменти шоу, в якому популярні українські артисти презентують свої релізи та проєкти. Наразі на подкаст-платформах можна послухати епізоди з Аліною Паш, Антоном Вельбоєм та продюсерами кінокомедії «Найкращі Вихідні» Анною Єлісеєвою та Дмитром Сидоренком. Незабаром ми опублікуємо готові серії з Джамалою, Тарасом Тополею, Христиною Соловій, Нічлавою Андрієм Підлужним та іншими артистами. Щотижня ми плануємо видавати по дві нові серії. В такий спосіб ми розширюємо аудиторію наших шоу і робимо ще зручнішим і простішим доступ до контенту Радіо Промінь на цифрових платформах. З наступного року на основі шоу “Вікенд Нової Музики” ми плануємо запустити відеосюжети з музичними підсумками тижня для ранкового телешоу Суспільного мовлення та соціальних мереж», — розповів продюсер «Вікенду Нової Музики» на Радіо Промінь Олександр Стасов.

Радіо Промінь — перше музичне радіо України, мовить 24 години на добу. 60% контенту каналу складає українська музика, 40% — програми на актуальні політичні, економічні, культурно-мистецькі теми. В Києві мовить на частоті 97,2 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.