Новини компанії

Грудень 01, 2021

Вчений та державний діяч Ігор Юхновський — у «Персоні ґрата» на Українському радіо

1 грудня, у День тридцятої річниці Всеукраїнського референдуму про незалежність України, в ефірі програми «Персона ґрата» на Українському радіо — друга частина інтерв'ю з українським фізиком-теоретиком, академіком НАН України, народним депутатом кількох скликань, головою «Народної Ради» у парламенті першого скликання, першим керівником Українського інституту національної пам’яті, учасником ініціативної групи «Першого грудня», Героєм України Ігорем Юхновським

Авторка та ведуча — Світлана Мялик. Початок о 19:10.

Читайте також: «Великий біатлон» на Радіо Промінь

Вчений та державний діяч розповість про шлях України до незалежності,  формування демократичної держави та ухвалення Конституції. Згадає, як закладалися основи парламентаризму в Україні, якою була кадрова і грошово-кредитна політика держави на початку 90-х років. Проаналізує, яке значення має для держави формування середнього класу, чи буде результативним закон про деолігархізацію та чи потрібен Україні новий Основний Закон.

Першу частину інтерв'ю з Ігорем Юхновським, в якому він розповів про своє життя за часів німецької окупації, перебування на фронті, а також про навчання в університеті, розвиток Львівської школи статистичної фізики та власну політичну і громадську діяльність, можна прослухати за посиланням

«Персона ґрата» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик, героями якого стають впливові політики, урядовці, депутати, мери, керівники найбільших компаній, очільники міжнародних організацій та дипломати.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти радіоканалів Суспільного в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.