Новини компанії

Листопад 12, 2021

На Суспільному шукають головного редактора/-ку суспільно-політичних програм

На Суспільному шукають головного редактора/-ку суспільно-політичних програм, який працюватиме у форматі телешоу та поділятиме цінності мовника для нового проєкту.

Читайте також: Олена Ремовська: «Полюси» — програма для тих, хто хоче чути обидві сторони»

Серед основних вимог до кандидатів — мати досвід роботи в студійних розважальних чи пізнавальних форматах від 2 років. Розумітися на виробництві регулярного телепродукту — від планування тем до тематичної розробки кожного окремого випуску. А також знатися на драматургії та розуміти принципи відеомонтажу.

Серед обов’язків:

  • розробка, планування і видача в ефір щотижневої спеціалізованої телепрограми;

  • постановка завдань журналістам і ведучому, контроль їх виконання, розробка сценарію, видача програми у прямий телеефір.

Розглядатимуть кандидатів із вищою освітою за спеціальностями «Журналістика», «Філологія», «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Видавництво та поліграфія». Серед додаткових вимог: креативність, стресостійкість, відповідальність, націленість на результат. А також — високий рівень володіння державною мовою.

Водночас Суспільне пропонує усі соціальні гарантії згідно з КЗпП України, роботу в найбільшому незалежному медіа в Україні та ще низку переваг.

Надіслати резюме можна на електронну пошту hr@suspilne.media.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.