Новини компанії

Листопад 10, 2021

Суспільний мовник закликав медіакомпанії організувати спільний телеефір про пандемію в Україні

Суспільний мовник звернувся до провідних українських  медіакомпаній — StarLight Media, «Медіа Група Україна» та 1+1 Мedia з пропозицією об’єднати зусилля для створення великого спеціального телеефіру для масштабного висвітлення ситуації з пандемією в Україні.

Суспільний мовник пропонує медіакомпаніям з найбільшим охопленням спільно допомогти українцям розібратися у складній ситуації, в якій перебуває наша країна та світ через стрімке поширення COVID-19. 

«На тлі безпрецедентного епідемічного виклику, перед яким опинилася Україна, вважаємо за потрібне запропонувати найбільшим медіакомпаніям об‘єднати зусилля, щоби чесно, відкрито та прозоро розповісти нашим громадянам про ситуацію із захворюваністю та станом вакцинації, спробувати знайти шляхи подолання недовіри та розвінчати міфи щодо щеплень, оскільки саме вакцинація рятує життя. Суспільний мовник має достатньо великий досвід у підготовці спеціальних багатогодинних ефірів і готовий долучитися до проєкту з наявною у нас експертизою», — зазначив генеральний продюсер телевізійної платформи Суспільного Григорій Тичина.

Суспільний мовник вважає, що проєкт допоможе якомога докладніше поінформувати суспільство про причини встановлення карантинних обмежень в різних областях України та необхідність вакцинації всіх категорій населення, особливо літніх людей, які є найбільш вразливими. Проєкт може відіграти важливу роль у спростуванні неправдивої інформації навколо кампанії вакцинації від COVID-19, адже, попри доступність вакцин, зараз Україна має високий рівень смертності на тлі низького рівня вакцинації.  

Суспільний мовник готовий долучитися  до проєкту технічно й творчо, а також надати можливість здійснення прямих включень з різних областей України, завдяки можливостям і потенціалу своїх регіональних філій. 

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.