Новини компанії

Листопад 04, 2021

Ірма Вітовська та Фагот озвучили анімаційний серіал «Портал пригод» від Суспільного

На дитячому ютуб-каналі «Бробакс» з’явилася друга серія анімаційного серіалу «Портал пригод», ролі у якому озвучили Ірма Вітовська та Олег Фагот Михайлюта. За плечима обох артистів — багато успішно озвучених мультфільмів, тож чергове перевтілення їм вдалося блискуче. 

Читайте також: Суспільне презентує YouTube-канал для дітей

Акторка кіно і театру Ірма Вітовська подарувала характер і голос зірці «Порталу пригод» Раї Горностай. Рая є незмінною провідницею глядачів крізь час і простір, вона володіє магічними здібностями, дуже рішуча, але за сарказмом і гумором ховається ніжна і самотня істота. 

«Рая Горностай — рідкісний персонаж, як і я сама. Мені лестить те, що я озвучую звіра, який практично зник з території світу. Рая родом із Чорнобиля, і це додає певної трагічності, та заразом їй притаманна наївність, оптимізм і  прагнення боротися за місце під сонцем. Я із задоволенням рекомендую цей мультсеріал, тому що у доступному форматі подається дуже багато корисної й цікавої  інформації. Раджу батькам придивитися до нього. Анімація у такому стилі легко сприймається; вона лаконічна і динамічна. Дуже добре, що тут не просто пригода, а пригода у поєднанні з навчанням», — коментує свою участь у проєкті Ірма Вітовська.

Жодна велика історія не можлива без великих поганців, адже саме вони є контрастним тлом для добра і відваги та нескінченної кількості жартів. Є видатні герої, є видатні антигерої, а ще є Браконьєрос. Мисливець за рідкісним хутром і біткоїнами має велику мету в житті і йде до неї. Харизму й акцент Браконьєросу подарував музикант Олег Фагот Михайлюта.

«Анімація “Порталу” дуже особлива і сучасна. Я думаю, що творці знайшли свій стиль і свій шлях, а те, кому зайде цей мультсеріал, покаже час. Він може сподобатися глядачам від і до. Браконьєрос кумедний та іноді скажений, та чого йому не позичати, то це наполегливості й відваги. Мета у хлопця є — стати багатим, знаменитим, успішним, однак  шлях, який він обирає, — це виключно його шлях».

Цього разу герої «Порталу пригод» потраплять в еру динозаврів. 

Які пригоди їх там чекають та як рятуватимуться від хижаків — дивіться вже у другій серії на каналі «Бробакс». 

Раніше, у Міжнародний день анімації, Суспільне мовлення запустило власний ютуб-канал «Бробакс» із дитячими анімаційними серіалами «Тото», «Маленький Бу», «Яся та її робот» і «Портал пригод». Це чотири пізнавально-розважальні проєкти від провідних українських студій-виробників, які стали переможцями мистецьких конкурсів Суспільного у 2021 році. Більше про сюжет дитячих серіалів — за посиланням.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Фото — Анастасія Мантач