Новини компанії

Жовтень 29, 2021

Про українського аристократа Павла Скоропадського — в «Королях і капусті» на Українському радіо

У суботу, 30 жовтня, об 11:05 в авторській програмі Сніжани Старовицької «Королі і Капуста» на Українському радіо говоритимуть про останнього гетьмана України, нащадка благородного роду та справжнього українського аристократа Павла Скоропадського.

Читайте також: Українське радіо транслюватиме дискусію «Мова жива»

Гість програми — доктор історичних наук, директор Інституту археографії та джерелознавства імені Грушевського Георгій Папакін. Пан Папакін — автор численних монографій і книг, присвячених гетьманському роду Скоропадських. Без перебільшень — найкращий у світі дослідник життя останнього гетьмана України, який був особисто знайомий з донькою гетьмана Оленою Отт-Скоропадською.

Це буде перша з двох програм на цю тему. Ведуча разом з гостем говоритимуть про історичні події, пов’язані зі Скоропадськими, а також розвінчуватимуть численні міфи про цей рід. Окрім того, Георгій Папакін поділиться зі слухачами своїми думками щодо традицій і загалом способу життя саме української аристократії.

Також програма міститиме традиційні рубрики «Королівські хроніки» про останні новини з життя королівських осіб та «Капустяні хроніки» про рекорди аукціонів мистецтва та сенсаційні аукціонні лоти, тобто речі, за якими полюють найбагатші люди планети.

«Королі і капуста» — авторська програма Сніжани Старовицької про життя аристократів та все, що з ним пов’язане. Гостями програми є найвпливовіші  дипломати, історики, мистецтвознавці та арткритики, які діляться зі слухачами інформацією, яку не можна почути в будь-яких інших українських ЗМІ.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.