Новини компанії

Жовтень 27, 2021

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза зустрілася з керівниками Суспільне Одеса

27 жовтня у межах робочого візиту до Одеси Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза зустрілася з керівництвом Одеської філії Суспільного — продюсеркою Оленою Квашею та менеджером Назарієм Максимчуком.

«Місцеві незалежні ЗМІ є ключовим елементом здорової громади і сильної демократії. Мені було дуже приємно почути про цікаву роботу Суспільного в Одесі й побачити їхню відданість високим стандартам журналістики», — підкреслює Лариса Ґаладза.

«Мали високу честь спілкуватися з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні, вельмишановною пані Ларисою Ґаладзою, говорити про становлення і розвиток Суспільного мовника в Одеському регіоні. Торкнулися важливих, на нашу думку, тем сталого розвитку мовника, його захищеності від впливів та викликів, які існують на шляху будівництва суспільного мовлення України», — розповідає Олена Кваша

Читайте також: Голова офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні Генрік Вілладсен відвідали Суспільне Одеса

За словами продюсерки, під час розмови озвучили проблематику висвітлення суспільно-політичних, культурних тем в медіа, освітніх та просвітницьких програм і проєктів, розглянули можливі формати взаємодії та уже налагоджені формати співпраці, зокрема з Офісом Ради Європи. Також обговорили можливості, що з'явилися у Суспільного, зокрема залучення зовнішніх продакшенів до створення проєктів через конкурс.

Окремо продюсерка ознайомила зі специфікою мовлення в Одеській області: розповіла про програми для національних спільнот, які виходять їхньою рідною мовою на UA: ОДЕСА та Українському радіо Одеса, про роботу Координаційного центру мовлення національних меншин та міжплатформову взаємодію.

Також на зустрічі обговорили можливі теми та напрями співробітництва мовника й Посольства Канади і стратегічні завдання, які має здійснювати команда Суспільного в Україні. Водночас Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза розповіла про засади, на яких працює суспільний мовник Канади. 

«Проаналізувавши структуру мовника Canadian Broadcasting Corporation, ми зауважили, що маємо певні спільні виклики та розглянули, як їх долати на місцях. Хочу подякувати пані Послу за запрошення, можливість представляти Суспільне, зокрема в частині регіонального мовлення. Зустріч була корисною та дала змогу глибше розглянути ті проблеми, з якими Суспільний мовник стикається в Україні, і природу цих проблем», — зазначає менеджер Суспільного в Одесі Назарій Максимчук.

Нагадаємо, UA: ОДЕСА разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися онлайн-проєкти Суспільного Одеси та слухати програми Українського радіо Одеса можна на сайті філії. Оперативні новини про Одещину — на порталі Суспільне | Новини та на сторінці Суспільне Одеса у Фейсбуці.