Новини компанії

Жовтень 27, 2021

Директор Бюро економічної безпеки — сьогодні у «Здоровій політиці» на Українському радіо

У середу, 27 жовтня, в авторському спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» говоритимуть про економічну безпеку країни. Коли розпочне роботу створене нещодавно Бюро економічної безпеки? Чи зможе воно, з одного боку, покласти край силовому тиску на бізнес, а з другого — стати ефективним аналітичним центром у розслідуванні фінансово-економічних злочинів? Та чи є сьогодні здоровою державна політика у сфері аналітичної безпеки?

Гість прямого ефіру — директор Бюро економічної безпеки Вадим Мельник.

Початок о 19:10.

Читайте також: Нові рубрики від ведучих «Ранку на Суспільному» — уже в листопаді

В програмі, зокрема, говоритимуть про:

  • кадрове забезпечення, фінансування та алгоритми роботи БЕБ;
  • співпрацю БЕБ з Урядом та його відмінності від ДФС;
  • перспективи внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України, необхідні для ефективної роботи БЕБ;
  • можливості по виводу української економіки з «тіні»;
  • особливості взаємовідносин новоствореного відомства з бізнесом.

Слухачі матимуть можливість поставити гостю свої запитання, зателефонувавши до студії Українського радіо за номером (044) 239-62-92. Також запитання можна надіслати заздалегідь на номер студійного вайберу (097) 107-107-9.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.