Новини компанії

Жовтень 25, 2021

Тиждень інформації про вакцинацію на радіоканалах Суспільного

Цього тижня, з 25 по 29 жовтня, на радіоканалах Суспільного радіо щодня звучатимуть просвітницькі програми про вакцинацію. Разом із запрошеними експертами — медиками, фармацевтами, науковцями, провідними державними та громадськими діячами — ведучі розбиратимуться в поточній ситуації та шукатимуть відповіді на найбільш актуальні питання: чому люди не хочуть вакцинуватися, як насправді працюють вакцини та чи є в нас інші можливості подолати епідемію, окрім масової вакцинації?

Як завжди, об'єктивно, чесно та максимально інформативно про те, що відбувається та що варто робити, — на Українському радіо та Радіо Культура.

 

  • Українське радіо

В понеділок, 25 жовтня, в ефірі програми «Сьогодні. Зранку» на Українському радіо про щеплення розповідатиме доктор фармацевтичних наук, професор Костянтин Косяченко. Що таке вакцина, які вакцини є і чому їх не треба боятися — у ранковому ефірі з 9:05 до 10:00.

У вівторок, 26 жовтня, в ефірі програми «Сьогодні. Вдень» спробують розібратися, звідки беруться антивакцинатори, чому люди бояться щеплень і не хочуть вакцинуватися?

У середу, 27 жовтня, у програмі «Сьогодні. Ввечері» говоритимуть про те, чи варто вже готуватися до третьої дози або повторної вакцинації.

У четвер, 28 жовтня, в ефірі програми «Сьогодні. Зранку» йтиметься про те, які ліки проти коронавірусу існують на сьогодні та які протоколи лікування використовують в українських лікарнях.

У п'ятницю, 29 жовтня, у програмі «Сьогодні. Ввечері» говоритимуть про те, які методи впливу задля прискорення вакцинації можуть бути найбільш ефективними?

Окрім того, протягом всього тижня на Українському радіо у міжпрограмних блоках виходитимуть короткі ролики на тему «Вакцинація в умовах пандемії: що треба знати про нові реалії».

 

  • Радіо Культура

У понеділок, 25 жовтня, о 17:10 на Радіо Культура — документальна програма про один день із життя центру вакцинації: свідчення людей, які прийшли щепитися, історії лікарів і медсестер.

У вівторок, 26 жовтня, о 16:10 у програмі «Модуль знань» з Ольгою Вернигоренко говоритимуть про те, чи може Україна виготовляти власні вакцини, зокрема й проти COVID-19. Гість студії — голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО Сергій Комісаренко.

3 листопада о 9:30 у програмі «Культура.live» радіоведуча, медична журналістка та біологиня Дарка Озерна розповість про те, чому вакцини та природний імунітет не замінюють одне одного. А також про те, як працює вакцина, чому хворіють вакциновані та чому вакцинування потребують навіть ті, хто вже хворів.

10 листопада у «Годині з Наталею Грабченко» йтиметься про те, якою була роль щеплень у подоланні людством найстрашніших епідемій, та чи допоможуть вакцини від COVID-19 зупинити нинішню пандемію? Гостя студії — епідеміологиня, докторка медичних наук, професорка Наталія Виноград.

Окрім того, на Радіо Культура вже вийшли програми про те, як погіршення епідеміологічної ситуації в Україні впливає на роботу закладів культури (запис можна прослухати за посиланням), а також про те, як вакцинують працівників освіти та як заклади освіти працюватимуть у новому навчальному році (слухати за посиланням).

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. В Києві мовить на частоті 105 FM.

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. У Києві мовить на частоті 97,6 FM.

Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.