Новини компанії

Жовтень 22, 2021

Стартував Практикум на Суспільному

У четвер, 21 жовтня, в київському телецентрі «Олівець» відбулася перша зустріч учасників цьогорічного Практикуму на Суспільному з менторами програми. Студенти, що пройшли конкурсний відбір, познайомилися з роботою департаментів, де проходитимуть практику, та поспілкувалися з провідними фахівцями Суспільного. З понеділка всі вони починають свою роботу.

«Перший Практикум на Суспільному відбувся ще 2018 року, і частина студентів, які брали в ньому участь, тепер працюють у компанії. Цього року ми отримали понад триста заявок від студентів. Тобто фактично на одне місце у Практикумі претендувало понад 10 осіб. Отже, ми мали можливість залучити до участі в програмі дійсно найкращих студентів, і сподіваємося, що частина з них залишиться працювати на Суспільному», — зазначила під час зустрічі з практикантами директорка з управління персоналом Суспільного Вікторія Сидоренко.

Читайте також: На Радіо Промінь стартує другий сезон «Вікенду Нової Музики»

Протягом місяця Практикуму студенти київських вишів відпрацьовуватимуть уже набуті під час навчання та отримуватимуть нові знання й досвід під керівництвом найкращих співробітників Суспільного. Майбутні журналісти та редактори будуть залучені до підготовки проєктів «Суспільна студія» та «Країна пісень» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, програм телеканалів UA: КРИМ та UA: КУЛЬТУРА, а також програм Українського радіо, Радіо Промінь та Радіо Культура. Окрім того, радіостанції Суспільного радіо залучили до роботи декількох майбутніх звукорежисерів.

Також до Практикуму цього року долучився департамент цифрових платформ — у ньому практикуватимуться майбутні SMM-фахівці; департамент взаємодії зі ЗМІ та громадськістю — для майбутніх піарників, а також юридичний департамент Суспільного.

У п’ятницю учасники програми вже ознайомилися з основними робочими процесами своїх структурних підрозділів, познайомилися та поспілкувалися з провідними співробітниками і сформували плани власних стажувань. З понеділка всі вони починають роботу.

Учасники Практикуму на Суспільному у студії Українського радіо

Загалом цього року у Практикумі на Суспільному бере участь 35 осіб з понад десятка вищих навчальних закладів, зокрема Київського університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного авіаційного університету, Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та інших. Подати заявку на участь могли студенти будь-якого вищого навчального закладу денної чи заочної форми навчання, не залежно від спеціальності та напряму підготовки, починаючи з третього року навчання.

Відбір студентів здійснювався на конкурсних засадах. По завершенню програми найуспішніші практиканти зможуть розраховувати на подальшу співпрацю із Суспільним. 

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.