Новини компанії

Жовтень 13, 2021

Спецефір «Суспільної студії» й тематичні проєкти до Дня захисників і захисниць України на UA: ПЕРШИЙ

У четвер, 14 жовтня, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ о 12:00 покаже спеціальний ефір «Суспільної студії» до Дня захисників і захисниць України. Ведуча ефіру — Інна Неродик

Читайте також: «Колапс: як українці зруйнували імперію зла» — дивіться всі серії онлайн

У межах спецефіру відбудеться трансляція урочистостей до Дня захисників і захисниць за участі президента Володимира Зеленського. Під час заходу відбудеться складання урочистої присяги ліцеїстами, вручення бойових прапорів та присвоєння почесних найменувань військовим частинам Збройних сил України на острові Хортиця в місті Запоріжжя. 

Урочисту присягу під час заходу складатимуть ліцеїсти Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та Луганського обласного ліцею-інтернату «Кадетський корпус імені героїв Молодої Гвардії». 

О 13:15 в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем’єра першої серії документального серіалу «Сильна» власного виробництва Суспільного мовника. Стрічка розповість історії жінок, дружин військовослужбовців, яких війна змусила стати сильними й боротися за себе, чоловіка та сім’ю. У першій серії авторка фільму Сніжана Потапчук розкриває особисту історію Тетяни Гордійчук про порятунок її чоловіка після боїв за Савур-Могилу та найважчого поранення під Іловайськом.

О 14:15 дивіться документальний проєкт власного виробництва Суспільного мовника «Спадок». Героями фільму є п'ятеро 16-річних хлопців, діти загиблих воїнів російсько-української війни. Вони — ліцеїсти військового ліцею імені І. Богуна та майбутні офіцери. У фільмі авторки Євгенії Подобної розкривається історія нового покоління молодих людей з новими цінностями, життєвими орієнтирами та українською свідомістю.   

Дивіться спеціальний ефір до Дня захисників і захисниць України 14 жовтня на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та у мобільному застосунку suspilne.tv.