Новини компанії

Вересень 24, 2021

Суспільне Закарпаття отримало нове телевізійне обладнання

24 вересня команда Закарпатської філії Суспільного мовника отримала повний комплект техніки для прямих включень і трансляцій з місця подій. Це стало можливим у межах проєкту співпраці Суспільного мовника із SIDA — Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку — й Офісом медіарозвитку Шведського радіо SR MDO «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні»*. 

«Триває переоснащення філій НСТУ. Сьогодні Закарпатська філія отримала комплект для прямих включень. Це в першу чергу покращення якості виробництва новин, можливість стати ближче до новин, які відбуваються зараз, а не вчора. Компанія планує до кінця року забезпечити усі філії мінімум одним таким комплектом», — прокоментував передачу обладнання технічний директор Суспільного мовника Юрій Бойчук.

Читайте також: Команда Суспільне Черкаси отримала сучасне обладнання

Продюсер Закарпатської філії Суспільного Євген Тичина розповів, як зміниться якість прямих включень після отримання нового телевізійного обладнання.

«Ми зможемо транслювати якісні прямі ефіри, чого досі не могли робити без належного обладнання. Ми використовували звичайний мобільний телефон і результат міг бути невідповідного рівня, адже якість включень залежала від якості мобільного зв’язку та інтернету на місці. Нове обладнання дасть нам можливість виходити в прямі ефіри й робити це швидше та надійніше», — зазначив Євген Тичина.

Нагадаємо, UA: ЗАКАРПАТТЯ разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

* Суспільне мовлення співпрацює з колегами з Офісу медіарозвитку Шведського радіо (SR MDO) вже три з половиною роки. Шведсько-українська команда в межах спільного проєкту підтримки діджитал-трансформації Суспільного мовника в Україні крок за кроком збільшує його аудиторію на цифрових платформах і підвищує рівень довіри до Суспільного в регіонах. Співпрацю реалізують за фінансової підтримки Швеції.

Мета спільної роботи медійників — зробити регіональні філії Суспільного найвпливовішими ЗМІ кожного регіону. Місцеві команди вдосконалюють власні навички на навчаннях та тренінгах, а також отримують технічну допомогу від партнерів. 

Фото — Володимир Шевчук