Новини компанії

Вересень 21, 2021

Суспільне їде в містечка Харківщини на зустрічі з громадами

27 вересня стартують зустрічі з громадськістю задля розбудови гіперлокальної мережі* Суспільного — мережі універсальних журналістів, які працюватимуть на рівні об'єднаних територіальних громад. Команда мовника відвідає по 10 громад у кожній з трьох пілотних регіонів проєкту (Харківська, Сумська та Чернігівська області). Запрошуємо всіх, хто зацікавлений навчатися універсальної журналістики з можливістю майбутнього працевлаштування на Суспільному, не виїжджаючи за межі своєї громади. 

«Ми маємо намір не просто відшукати майбутніх універсальних журналістів, а й створити горизонтальну мережу інформаторів, що будуть вчасно повідомляти місцеву філію Суспільного про стан справ у громаді та важливі для громади й регіону події. По суті, перед нами надважке завдання — створити нові інформаційні потоки між різноманітними групами», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Учасники зустрічей дізнаються, чому майбутнє — за регіональними медіа та журналістикою на місцях, команда Суспільного розповість про можливості співпраці з мовником та безкоштовне навчання від Академії суспільного мовлення. Першим регіоном втілення проєкту стане Харківщина.

«Харківщина — великий регіон, тому для нас важливо налагодити контакт із кожним селом й містечком, щоб якнайшвидше повідомляти про тамтешні події, розповідати локальні історії та знайомити з людьми, про яких не знають в обласному центрі. Цей проєкт — це не лише можливість урізноманітнити контент Суспільного й отримувати оперативну інформацію з громад, а ще й чудовий шанс для тих, хто хоче отримати досвід роботи на Суспільному», — зазначила продюсерка Суспільного Харків Ірина Первишева.

Медійна освіта може бути перевагою у відборі кандидатів, але не обов’язкова для участі у проєкті. Зареєструватися на зустрічі із Суспільним у своїй громаді можна за посиланням.

Для участі у проєкті з розбудови гіперлокальної мережі та безкоштовного навчання універсальній журналістиці від Академії суспільного мовлення заповніть заявку за посиланням.

Графік зустрічей у громадах Харківщини: 

  • понеділок, 27 вересня 

10:00 — Чугуївська територіальна громада (Чугуївська центральна бібліотека, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 38);

14:00 — Чкаловська територіальна громада (Будинок культури, смт Чкаловське, вул. Свободи);

17:00 — Зала засідань Куп'янської міськради (м. Куп'янськ, проспект Конституції 3).
 

  • вівторок, 28 вересня

12:00 — Ізюмська територіальна громада (Центральна міська бібліотека, м. Ізюм, вул. Соборна, 48/56);

16:00 — Барвінківська територіальна громада (Центральна районна бібліотека КЗ «Барвінківська ЦБС», м. Барвінкове, вул. Першотравнева, 1);

  • середа, 29 вересня

11:00 — Лозівська територіальна громада (Юнацька бібліотека управління культури Лозівської міської ради, м. Лозова, Мікрорайон 1, буд. 17);

15:00 — Первомайська територіальна громада (Первомайська міська центральна бібліотека, м. Первомайський, 1/2 мікрорайон, Громадський центр);

  • четвер, 30 вересня

11:00 — Красногородська територіальна громада (Публічна бібліотека Красноградської міськради, м. Красноград, вул. Бєльовська, 88);

15:00 — Мереф'янська міська рада (м. Мерефа, Вул. Дніпровська, 213).

  • п’ятниця, 1 жовтня

11:00 — Богодухівська територіальна громада (Богодухівська ЦБС, м. Богодухів, пл. Соборності, 1).

Нагадаємо, телеканал UA: ХАРКІВ, Українське радіо Харків, разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Оперативні новини Харківщини шукайте на діджитал-платформах:  

* Проєкт «Гіперлокальна кореспондентська мережа — побудова мережі більш інформованого суспільства» реалізується у рамках програми МАТРА за підтримки Королівства Нідерландів в особі Міністерства закордонних справ.