Новини компанії

Вересень 10, 2021

Регіональна команда Суспільного визначила цілі на наступні роки

8-9 вересня команда регіонального мовлення Суспільного зібралася на координаційну зустріч у Полтаві, де напрацювала основу для Концепції регіонального мовлення на 2022–2025 роки, провівши сесію стратегічного планування. На ній обговорили цілі компанії та напрям руху творчих команд на найближчі роки. 

Читайте також: Триває приймання заяв для обрання члена Наглядової ради Суспільного мовлення у правозахисній сфері

«Сьогодні й завтра ми працюємо для того, щоб синхронізувати, якими шляхами рухаємося в команді та прописати інструменти, як будемо досягати поставлених завдань. Ви усі — з величезним досвідом. Тож сподіваюся, що за ці два дні нам вдасться напрацювати бачення далекого прекрасного», — звернулася на початку зустрічі до учасників генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей

Сесію зі стратегічного планування провела менеджерка дирекції регіонального мовлення Суспільного Ірина Цибух. Участь взяли продюсери регіональних філій та команда дирекції регіонального мовлення Суспільного. Опісля спільної роботи, учасники сформулювали супервізію, цілі та кроки, які допоможуть їх досягти. 

«Досвід наших продюсерів дуже багатокомпонентний і ґрунтовний, це допомогло сфокусовано визначати цілі на 2025 рік та розкладати їх на молекули. Ми розподілили зони відповідальності, які кроки треба зробити та які інструменти залучити для їх досягнення. На одному з найважливіших етапів розгорнули дебати між продюсерами, щоб визначити реальні ризики щодо кожної з цілей та спростувати надумані страхи», — розповіла Ірина Цибух

Напрацьовані матеріали на сесії стратегічного планування стануть основою для Концепції регіонального мовлення на 2022–2025 роки.

Регіональні суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.