Новини компанії

Вересень 09, 2021

«Без ейфорії» — онлайн-прем'єра третьої серії «Колапс. Як українці зруйнували імперію зла»

У п'ятницю, 10 вересня, о 20:30 на ютуб-каналі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ відбудеться онлайн-прем'єра третьої серії документального серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла»  «Без ейфорії».

Третій епізод документального серіалу Суспільного «Колапс. Як українці зруйнували імперію зла» оповідає про події 21 серпня 1991 року. Депутати з Народної ради вимагають скликання позачергової сесії Верховної Ради. Кравчук вагається. ГКЧП тікає у Шереметьєво і там їх заарештовують.

Читайте також: «Ніч гніву»: онлайн-прем’єра другої серії серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла»

Що зупинило штурм московського Білого дому? Чи був Горбачов причетним до заколоту? У Москві — емоційний пік серпневих подій, у Києві — події лише починають розгортатися.

Головні герої епізоду: Іван Заєць, Володимир Філенко, Ярослав Кендзьор, Марія Бурмака, Артемій Троїцький, Євгеній Кисельов, Марта Дичок, Микола Вересень, Сергій Плохій, Геннадій Бурбуліс.

Зазначимо, першу серію під назвою «День страху» на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ уже переглянуло понад 170 тисяч глядачів. Також на ютуб-каналі можна переглянути другу серію «Ніч гніву».

Виробництвом документального серіалу «Колапс. Як українці зруйнували імперію зла» на замовлення Суспільного мовника займалася команда кінематографістів-документалістів з Esse Production House. Режисер серіалу — Сергій Лисенко, оператор — Сергій Михальчук, продюсери — Ольга Бесхмельниціна та Віталій Шеремєтьєв.

Від НСТУ до команди творців проєкту увійшли сценарист Олександр Зінченко, продюсер та автор ідеї Ярослав Лодигін, продюсери Ірина Бубнова та Сергій Недзельський.

Дивіться серію «Без ейфорії» 10 вересня о 20:30 на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ.