Новини компанії

Вересень 06, 2021

Прем’єри серіалів «Курорт» та «Масантоніо» — у новому сезоні на UA: ПЕРШИЙ

У вівторок, 7 вересня, на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем’єра двох телесеріалів — польський серіал «Курорт» та італійський детектив «Масантоніо».

Читайте також: Прем’єри осені на UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА

Події комедійного серіалу «Курорт» розгортаються у санаторії. Історії гостей санаторію тісно переплітаються з історіями персоналу. Для героїв серіалу курорт — це місце, де вони не тільки відпочивають, розважаються, поліпшують здоров’я, а також мають нагоду знайти другу половинку на час відпочинку або назавжди. У стінах, на перший погляд, нічим непримітного санаторію, вирує життя на повну — тут зав’язуються романтичні стосунки між відпочивальниками, працівниками санаторію. Ці стосунки активно розвиваються, продовжуються й після повернення до повсякденного життя, а деякі закінчуються навіть весіллям.

Серіал «Курорт» виходитиме по буднях о 10:35, а також у повторі о 9:35.

 «Масантоніо» — детективний серіал, який розповідає про зниклих безвісти людей. Щороку в Італії зникає безвісти 20000 людей. Проте зникнення — це не злочин, адже люди можуть зникати з власної волі чи проти неї. Між цими поняттями існують тисячі відтінків, у яких не так легко розібратися. Цією проблемою займається особливий відділ поліції, що організований саме для пошуку зниклих безвісти, який очолює харизматичний Еліо Масантоніо. Еліо — типовий одинак, який не прагне налагоджувати особисті контакти, адже події минулого раз і назавжди змінили його уявлення про життя. У допомогу йому призначають напарника і тепер перед ним стоїть завдання знаходити людей, пропускаючи крізь себе їхні долі.

Серіал «Масантоніо» виходитиме по буднях о 00:20 з ранковим повтором о 7:05.

Дивіться серіали «Курорт» та «Масантоніо» з 7 вересня на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та у мобільному застосунку suspilne.tv.