Новини компанії

Серпень 20, 2021

Сайту Суспільне Спорт — рік: мільйонні перегляди та трансляції головних спортивних подій

За рік роботи сайту Суспільне Спорт його показники зросли до більше мільйону візитів щомісяця, досягнув показника у три мільйони унікальних користувачів й має добовий рекорд за унікальними користувачами 192 тисячі.

Читайте також: XXXII літні Олімпійські ігри на Суспільному: як вболівали українці

Суспільне Спорт — не лише сайт, але й усі спортивні діджитал-платформи Суспільного мовника. Важливим завданням упродовж першого року роботи була розбудова медіаприсутності на всіх можливих майданчиках, серед них:

  • створено спільноту у Viber — більше 77 тисяч підписників; 

  • зросли показники основної платформи Суспільне Спорт у соцмережах Facebook — додалося 13 тисяч підписників, кількість взаємодії за 2021-й — більше 13,5 мільйонів реакцій.

«За цей рік ми зробили великий стрибок абсолютно органічно, але також розуміємо, що маємо куди рости —  для цього потрібен час та збільшення команди. І це уже завдання на наступний рік для Суспільне Спорт», — зазначає Олексій Мандзій, шефредактор діджитал-платформи Суспільне Спорт.

Не менш важливе завдання — розширення типового уявлення про спортивний сайт. На Суспільне Спорт створюють не лише текстовий контент, але й запускають трансляції спортивних подій. Також упродовж року роботи сайту проведена перша трансляція у форматі діджитал-онлі — успішний пілотний запуск чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні. У співпраці з телевізійною платформою відбулися трансляції сезону біатлону та проведено перші трансляції літніх Олімпійських ігор у діджиталі.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.