Новини компанії

Серпень 17, 2021

У новинах на UA: ПЕРШИЙ традиційно відсутня джинса — моніторинг Детектор медіа

За липень 2021 року в новинах суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ традиційно відсутня джинса, дотримані стандарти журналістики та збалансовано подана інформація про політичні сили — за даними моніторингу Детектор медіа.

До вибірки потрапили лише головні випуски новин для розуміння співвідношення уваги, яку канали приділяли різним політикам та темам.

Читайте також: UA: ПЕРШИЙ є прикладом у дотриманні гендерного балансу — результати моніторингу

За даними моніторингу, в новинах на UA: ПЕРШИЙ відсутні замовні матеріали. «На всіх каналах другої частини рейтингу ситуація покращилася у порівнянні з червневою, а на Суспільному вже традиційно джинси не виявлено», — зазначають у дослідженні.

У порівнянні з червневим моніторингом, показники Суспільного у липні не змінилися — новини на UA: ПЕРШИЙ продовжують дотримуватися журналістських стандартів. Автори дослідження додають, що «грубі порушення більшості стандартів відсутні або поодинокі». Також новини дотримуються балансу думок у висвітленні інформації про політичні сили.

Водночас автори дослідження зауважують — Суспільне у переліку ЗМІ, котрі найбільше говорять про російсько-українську війну на Сході України.

Інфографіка — Детектор медіа

Детальніше про моніторинг читайте за посиланням.

Зазначимо, UA: ПЕРШИЙ — суспільний телеканал, який об’єктивно розповідає про Україну та світ. Чесні новини, яким можна довіряти, цікаві документальні цикли, журналістські розслідування, міжнародні спортивні події. Усе, що треба знати, — на одному каналі.