Новини компанії

Серпень 16, 2021

«30 років Незалежності» — прем’єра документального фільму на UA: КУЛЬТУРА

У дні святкування 30-річчя незалежності України на UA: КУЛЬТУРА покажуть низку прем’єр. Зокрема, з 21 по 24 серпня відбудеться прем’єрний показ циклу документальних фільмів «30 років Незалежності» режисерки Тетяни Сучкової-Ладік.

Читайте також: Фільм UA: КУЛЬТУРА потрапив до програми Міжнародного кінофестивалю в Німеччині

Документальний серіал  охоплює навіть більше, ніж останні 30 років історії України, адже в період перебудови, наприкінці існування Радянського Союзу, українці все більше мислили себе українцями в політичному плані. Це проголошення суверенітету, перший ланцюг єднання, перші публічні виконання гімну та майоріння прапору.

Документальний цикл, який знімали 6 років, складається із 6-ти окремих фільмів, 13 серій. Кожен фільм — це певний період  історії новітньої України, починаючи з 1986 і по 2021 роки, певний етап, що ставав переломним на шляху побудови незалежності. Ці 30 років, як ми розуміємо тепер, далеко не завжди були простими і без помилок.

Про кожен із пройдених періодів у фільмі розповідають понад 70 очевидців-учасників ключових історичних подій: президенти, політики, науковці, економісти, спортсмени й представники бізнесу. 

Зазначимо, що автори побажали провести прем’єрний показ в дні святкування 30-річчя незалежності України саме на телеканалі UA: КУЛЬТУРА ще в період створення даного фільму.

Дивіться документальний цикл з 21 серпня по 23 серпня о 16:30 та з 22 серпня по 24 серпня о 09:05  на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також онлайн на сайті або у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.