Новини компанії

Серпень 10, 2021

UA: ПЕРШИЙ покаже наживо проводи паралімпійців

У четвер, 12 серпня, о 19:00 відбудеться церемонія проводів паралімпійської збірної України на XVI літні Паралімпійські ігри. Пряму трансляцію проведе суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ з Київського міжнародного конференц-центру «Парковий».

XVI літні Паралімпійські ігри у Токіо-2020, які стартують 24 серпня, транслюватиме суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ. Телеканал UA: ПЕРШИЙ запланував показати до 110 годин спортивних змагань.

Читайте також: Олімпіаду на UA: ПЕРШИЙ подивилося 10 млн глядачів

Діджитал-плафторма Суспільне Спорт висвітлюватиме подію інформаційно на своїх сторінка Суспільне Спорт та Суспільне Спорт у фейсбуці.

Щодня з 24 серпня по 5 вересня телеканал UA: ПЕРШИЙ транслюватиме найважливіші змагання Паралімпіади. 

Для висвітлення Паралімпійських ігор від Суспільного мовника до Токіо вирушить група з семи журналістів та операторів. Керівник групи — редактор спортивних програм UA: ПЕРШИЙ Сергій Цукіло. Разом з ним у Токіо працюватимуть: журналісти Єгор Джулай, Діана Михайлик, Віталій Похвала та оператори Євген Журавльов, Даниїл Довгополов, Олександр Фартушний.

Для журналістів на Паралімпіаді діятимуть такі ж самі карантинні обмеження, як і для представників ЗМІ на Олімпійських іграх у Токіо-2020. Вони зможуть пересуватися лише між готелем, олімпійськими аренами та IBC (International broadcasting center).

Окрім трансляцій змагань на глядачів UA: ПЕРШИЙ чекає щоденна підсумкова програма «Студія Паралімпійські ігри» о 16:30, де підбиватимуть підсумки кожного змагального дня. Щовечора о 21:30 виходитимуть щоденники «Доба Паралімпійських ігор».

Нагадаємо, UA: ПЕРШИЙ отримав від Національного паралімпійського комітету України права на трансляцію XVI літніх Паралімпійських ігор у Токіо-2020 в Україні. На Іграх розігруватиметься 540 комплектів нагород й очікується на виступ понад 4000 паралімпійців у 22 видах спорту.