Новини компанії

Липень 30, 2021

Хедлайнери «Бандерштату» в ефірі генерального радіопартнера — Радіо Промінь

Радіо Промінь виступить генеральним інформаційним радіопартнером фестивалю «Бандерштат-2021», що відбудеться 6-8 серпня у селі Рованці поблизу Луцька. Весь тиждень напередодні фестивалю, з 2 по 6 серпня, о 9:20 на Радіо Промінь слухайте прямі включення хедлайнерів фестивалю:

  • понеділок, 2 серпня, 9:20 — Олег «Фагот» Михайлюта, гурт ТНМК;
  • вівторок, 3 серпня, 9:20 —  Андрій та Маргарита Собчук, гурт MarMur;
  • середа, 4 серпня, 9:20 — Ірина Швайдак, гурт «Один в каное»;
  • четвер, 5 серпня, 9:20 — Олексій Ярош, гурт KARNA;
  • п’ятниця, 6 серпня, 9:20 — Сергій Мартинюк, гурт «Фіолет».

«Промінь і “Бандерштат” — давні друзі. Ми маємо багато спільних цінностей: підтримка нового українського продукту, об’єднання слухачів завдяки якісній сучасній музиці, соціально важливим проєктам і, звісно ж, особливою драйвовою атмосферою. Тому саме Радіо Промінь став генеральним радіопартнером ювілейного «Бандерштату». Хедлайнери фестивалю є постійними учасниками треклиста найпершої української музичної станції», — зазначив продюсер Радіо Промінь Максим Яковенко.

Можливість переглядати «Бандерштат» забезпечить канал UA: ВОЛИНЬ, який також є інфопартнером фестивалю та транслюватиме його найцікавіші події в ефірі онлайн на сайтах усіх регіональних телеканалів Суспільного.

Фестиваль українського духу «Бандерштат» відбудеться вже вп’ятнадцяте, і цього року буде присвячений 30-й річниці незалежності України. На фестивалі виступатимуть «Бумбокс», «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», «ТНМК», Олександр Положинський, «KARNA», «Жадан і Собаки», Саша Чемеров, «Фіолет», «Один в каное», «Mad Heads», «DAKH DAUGHTERS», «ФлайzZzа», «Серцевий напад», «Широкий лан», «MARMUR», «Цвях». 

Нагадаємо, співорганізатор фестивалю та музикант Сергій Мартинюк в ефірі Радіо Промінь розповів, як пройде «Бандерштат-2021» та згадав найгірші й найприємніші моменти з п'ятнадцятирічної історії. Текстову версію інтерв’ю можна читати за посиланням.

Радіо Промінь — найперша українська музична радіостанція, створена 22 квітня 1965 року. Нині Радіо Промінь мовить 24 години на добу. 60% контенту каналу складає українська музика, 40% — програми на актуальні політичні, економічні, культурно-мистецькі теми. Частина радіоконтенту має інформаційно-розважальне спрямування. В Києві Радіо Промінь мовить на частоті 97,2 FM, у Луцьку — на частоті 107,3 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.