Новини компанії

Червень 30, 2021

Про вплив вакцинації на економіку країни — сьогодні у «Здоровій політиці» на UA: Українське радіо

У середу, 30 червня, у спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на UA: Українське радіо обговорять подальшу загрозу розповсюдження коронавірусної інфекції через появу в Україні нового штаму вірусу та перебіг кампанії з вакцинації населення. Гість студії — радник голови Офісу Президента України, Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України у 2019–2020 роках, президент Київської школи економіки Тимофій Милованов

Читайте також: UA: Радіо Культура на Книжковому Арсеналі: як це було

Чи можливе повернення до локдауну через новий штам коронавірусу, як це вплине на економіку країни та чи врятує нас вакцинація? 

Початок о 19:10.

У програмі також обговорюватимуть:

  • як держава може підтримати представників малого і середнього бізнесу;
  • які результати має на сьогодні кампанія з вакцинації;
  • наскільки коронакриза впливає на економіку світу і як позначається на економіці України, зокрема на інвестиціях;
  • перспективи перемовин з МВФ, перебіг ключових для України реформ, старт земельної реформи;
  • тенденції в освіті, інноваціях та цифровізації, які професії будуть популярними в майбутньому.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.