Новини компанії

Квітень 30, 2021

«Суспільна студія» оновлює склад ведучих

Із середи, 5 травня, зміниться склад команди прямоефірної програми «Суспільна студія» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ. У парі з Романом Суханом у денному слоті з 12:00 до 15:00 передачу вестиме нова ведуча Інна Неродик, яка приєдналася до команди Суспільного мовника. Щодругого тижня пару ведучих змінюватимуть колеги — Анатолій Єрема та Інна Москвіна.

Читайте також: «Наші матері — наші батьки» та «Дівчата війни» — військові драми на UA: ПЕРШИЙ

У вечірніх блоках ефіру «Суспільної студії» продовжать працювати Ольга Сніцарчук та Ігор Шавро. Дарка Гірна, яка раніше працювала ведучою у денному слоті, продовжить роботу на Суспільному над новим проєктом.

«До нашої команди доєдналася Інна Неродик — енергійна, авторитетна, професійна, досвідчена і щира ведуча, що викликає довіру й уміє ставити гострі та чіткі запитання гостям й експертам студії. Інна і Роман гармонійно доповнюватимуть одне одного і чудово взаємодіятимуть в ефірі. Вони не тільки розповідатимуть глядачам про суспільно важливі, актуальні події та пояснюватимуть, який вплив матимуть ці події на життя суспільства, а й будуть ділитися корисною, пізнавальною та захопливою інформацією з України та всього світу. Маю надію, що Інна стане частиною нашої дружної телевізійної команди. І впевнена, що як ведучі, так і вся команда Суспільної студії продовжать працювати для наших глядачів та заради них, показувати й обговорювати в ефірі те, що справді варто знати й розуміти», — розповіла виконавча продюсерка та керівниця програми «Суспільна студія» Наталія Загуменна.

Інна Неродик має багаторічний досвід роботи в журналістиці, а також була ведучою новин та розмовних студій на «5 каналі».

«У світі таких гібридних й інформаційних воєн, у світі постправди завжди має залишатися джерело інформації для суспільства, де можна бути впевненим, що ця інформація не заангажована, що можна довіряти і оперативно отримувати якісну, класну і цікаву інформацію. Я думаю, що саме Суспільне сьогодні — це єдине оте джерело інформації, якому українці можуть довіряти повністю», — прокоментувала Інна Неродик своє приєднання до команди Суспільного мовника.

Раніше телеведуча вже працювала в ефірі разом з ведучим Романом Суханом.

«Я дуже рада знову зустрітися в ефірі з Ромою, ми справді кілька років працювали разом в ефірі. Тож уже знаємо, хто як працює, можемо підстрахувати одне одного в ефірі, і я думаю, що це буде цікаво», — розповіла ведуча.

Нагадаємо, у вересні минулого року розпочала роботу оновлена «Суспільна студія». Майже чотири години в прямому ефірі щобудня ведучі та журналісти проєкту неупереджено, достовірно й оперативно розповідають про найголовніші події в країні та світі.

 

 

Фотографувала А. Мантач