Новини компанії

Квітень 07, 2021

Відомі переможці мистецького конкурсу на виробництво історичних проєктів для UA: Українське радіо

Команда Суспільного мовника вітає фізичну особу-підприємця Сміяна Дмитра Георгійовича з перемогою в мистецькому конкурсі на часткове виробництво історичних проєктів для UA: Українське радіо. Його команда, до якої входить відомий історик Юрій Шаповал, братиме участь у виробництві вже відомого слухачам радіопроєкту «Невигадані історії», а також нової щотижневої передачі у жанрі інфотейнмент «Старі вулиці з новими назвами» — про цікаві та маловідомі факти, пов’язані з історичними подіями й видатними особистостями, на честь яких названо вулиці.

Читайте також: Найаристократичніше шоу «Королі і капуста» — знову на UA: Українське радіо

Конкурсна комісія з організації та проведення мистецького конкурсу високо оцінила конкурсний проєкт переможця та його команди. Вже незабаром вони приєднаються до колективу UA: Українське радіо у створенні двох радіопроєктів.

Команда Суспільного мовника висловлює вдячність усім учасникам мистецького конкурсу за участь і неймовірні конкурсні проєкти. А також інформує, що АТ «НСТУ» протягом 2021 року проводить низку мистецьких конкурсів для UA: Українське радіо та UA: Радіо Промінь, в яких можна взяти участь.