Новини компанії

Квітень 02, 2021

Ведуча Суспільного Мирослава Барчук — у шортлисті Премії Георгія Ґонґадзе-2021

У п’ятницю, 2 квітня, ведуча суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ Мирослава Барчук увійшла до короткого списку претендентів на здобуття Премії імені Георгія Ґонґадзе. Суспільний мовник — генеральний медіапартнер події. 

Ім’я лауреата премії оголосять 21 травня під час урочистої церемонії, цього дня Георгію Ґонґадзе мало виповнитися 52 роки.

Читайте також: Суспільне Новини серед лідерів дотримання журналістських стандартів — перша хвиля моніторингу ІМІ у 2021 році

Номінувати журналістів мають право лише члени Капітули, якщо претенденти на здобуття Премії відповідають таким критеріям: відданість принципам та цінностям незалежної журналістики; професійність і компетентність; інноваційність; суттєвий внесок у розвиток окремого жанру чи медіасередовища в цілому; створення матеріалів, що призвели до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні.

«Для мене бути в короткому списку Премії Георгія Ґонґадзе — це честь. І з огляду на філософію Премії та  критерії щодо номінантів, і з огляду на лауреатів цієї премії попередніх років. Премія, названа ім’ям Ґії, — це про нього. Про незалежність і внутрішню свободу, про сміливість, про неприпустимість морального нейтралітету, про відданість цінностям і принципам і про щире розуміння того, що все це не порожні слова. Тому бути номінанткою цієї Премії  — це також і величезний аванс для мене», — коментує подію Мирослава Барчук.

До Капітули цьогорічної Премії імені Георгія Ґонґадзе увійшли: дружина Георгія Ґонґадзе, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе, президент Українського ПЕН, письменник Андрій Курков, журналістка, співзасновниця та власниця видання «Українська правда» Олена Притула, декан Києво-Могилянської бізнес-школи Олександр Саврук, меценат Премії та представник powered KMBS Alumni platform Максим Дядик, письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко, засновник «Історичної правди» та Музею-архіву преси, перший лауреат Премії імені Георгія Ґонґадзе Вахтанґ Кіпіані, публіцист, лауреат Премії імені Георгія Ґонґадзе Павло Казарін, керівник Київського бюро «Радіо Свобода» Інна Кузнецова.

Нагадаємо, лауреатом Премії Георгія Ґонґадзе у 2020 році став ведучий токшоу «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ Павло Казарін.

Фото — Володимир Шевчук