Новини компанії

Березень 10, 2021

Про майбутнє трансплантації в Україні — сьогодні у «Здоровій політиці» на UA: Українське радіо

Сьогодні, 10 березня, о 19:10 на UA: Українське радіо — черговий випуск спецпроєкту Світлани Мялик «Здорова політика». Тема нового випуску: «Трансплантація в Україні. Шанс на нове життя».

Читайте також: Унікальні архівні записи та спеціальні програми — до дня народження Тараса Шевченка на Суспільному радіо

До обговорення запрошені:

  • Руслана Кравченко, журналістка, пацієнтка, якій нещодавно пересадили нирку; 
  • Ігор Іващенко, заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції;
  • Рубен Зограб’ян, керівник відділу трансплантації нирки Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. О. Шалімова, доктор медичних наук;
  • Володимир Шелест, трансплант-координатор Національного інституту хірургії і трансплантології імені О. О. Шалімова.

Гості проаналізують хід реформи системи трансплантології в Україні, спробують з’ясувати, коли повноцінно запрацює система трансплантації від трупного донора, обговорять відповідальність та ризики для пацієнтів і лікарів, а також ситуацію з кадровим забезпеченням та фінансуванням цієї галузі.

Програма виходить напередодні Всесвітнього дня нирки (World Kidney Day), що відзначається щорічно у другий четвер березня.

Відеотрансляцію програми можна дивитися на ютуб-каналі UA: Українське радіо та фейсбук-сторінці UA: Українське радіо. Перший канал Суспільного радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio й на сайті ukr.radio.

«Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.