Новини компанії

Березень 10, 2021

Суспільний мовник оголосив конкурси на створення соціального токшоу та розважальної телепередачі

Суспільний мовник оголосив мистецькі конкурси на виробництво щоденного телевізійного соціального токшоу та розважальної телепередачі вихідного дня, які мають вийти в ефір восени.

Читайте також: Суспільне оголошує конкурс на виробництво скетчкому «Бюджетники»

До участі у конкурсах приймаються заявки від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з 9 березня 2021 року до 6 квітня 2021 року. Для участі в конкурсі кандидати мають заповнити реєстраційну форму за посиланнями — соціальне токшоу та розважальна телепередача.

За результатами конкурсів визначаться переможці, з якими будуть укладені угоди на виробництво телевізійного соціального токшоу та розважальної телепередачі вихідного дня:

  • Соціальне токшоу — створення 85 випусків телепередачі до 31 грудня 2021 року включно. Початок виходу проєкту в ефір — 6 вересня 2021 року. До дати першого виходу в ефір має бути виготовлено 15 випусків.

  • Розважальна телепередача вихідного дня — створення 18 випусків телепередачі до 31 грудня 2021 року. Початок виходу в ефір проєкту — 4 вересня 2021 року. До дати першого виходу передачі в ефір має бути виготовлено 5 випусків. 

Мистецький конкурс складатиметься з трьох етапів: попереднього відбору, публічної презентації (пітчингу) та захисту проєктів.

- Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою. 

- Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник конкурсу. 

- Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам конкурсу оскарженню не підлягає. 

- Кожен учасник конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності.

- Учасник конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника конкурсу.

З детальнішою інформацією та вимогами можна ознайомитися у оголошеннях про проведення мистецьких конкурсів — соціальне токшоу  та розважальна телепередача вихідного дня

Запитання щодо умов проведення конкурсу ви можете надсилати за адресою pitching@suspilne.media.

Зазначимо, раніше Суспільний мовник оголосив мистецький конкурс на виробництво скетчкому «Бюджетники».

Нагадаємо, UA: Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.