Новини компанії

Березень 05, 2021

Відомі переможці мистецьких конкурсів «Королі і капуста» й «Нічна вахта» на UA: Українське радіо

Команда Суспільного мовника вітає переможців двох мистецьких конкурсів, оголошених UA: Українське радіо. Фізичну особу-підприємця Смірнова Олексія Івановича — з перемогою в мистецькому конкурсі на супровід радіопроєкту «Нічна вахта» для радіоканалу UA: Українське радіо

Конкурсна комісія з організації та проведення мистецького конкурсу високо оцінила конкурсний проєкт переможця й творчий потенціал його команди, до якої входять, зокрема, модератори ефіру — Марта Мольфар і Дмитро Лавров.

Уже незабаром переможець разом із командою приєднається до колективу UA: Українське радіо у створенні оновленого щоденного вечірнього радіошоу «Нічна вахта», старт якого в новому сезоні заплановано на 1 квітня.

Читайте також: На UA: Радіо Культура стартує міжнародний проєкт «Жінки в музиці»

Також Суспільне вітає фізичну особу-підприємця Соганчі Юлію Олександрівну з перемогою в мистецькому конкурсі на виробництво (часткове) радіопроєкту «Королі і Капуста» для радіоканалу UA: Українське радіо

Конкурсна комісія з організації та проведення мистецького конкурсу високо оцінила конкурсний проєкт переможниці за участі ведучої Сніжани Старовицької.

Нові випуски передачі «Королі і Капуста» вийдуть в ефір UA: Українське радіо уже у квітні. У них йтиметься про світське життя України та світу, історію української та світової аристократії, над якими працюватиме оновлена творча команда.

Команда Суспільного мовника висловлює вдячність усім учасникам мистецьких конкурсів за участь і неймовірні конкурсні проєкти!

Ми впевнені, що попереду вас чекають перемоги!

А також інформуємо вас, що АТ «НСТУ» протягом 2021 року проводить низку мистецьких конкурсів для радіоканалів UA: Українське радіо та UA: Радіо Промінь, у яких ви також можете взяти участь!