Новини компанії

Лютий 19, 2021

UA: Українське радіо презентувало спецпроєкт до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

У програмі «Сьогодні. Вдень» на UA: Українське радіо презентували проєкт «Характери Гідності», створений до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

Гостями студії стали Роман Коляда — ведучий Українського радіо й автор музики до проєкту та Дарина Кульчицька — невістка загиблого Героя Небесної Сотні Володимира Кульчицького, режисерка циклу «Характери Гідності».

Подивитися ефір програми можна на ютуб-каналі Українського радіо. А всі історії циклу «Характери Гідності» доступні на ютуб-каналі Національного музею Революції Гідності.

Читайте також: UA: Культура покаже документальні фільми, присвячені Героям Небесної Сотні

«Характери гідності» — проєкт про життя героїв Небесної Сотні, робота над яким триває понад два роки. На сьогодні цикл складається вже з 38 відеоісторій, в яких про загиблих учасників Революції Гідності розповідають їхні рідні та близькі. 

«Ці ролики — результат десятків годин інтерв’ю з родичами героїв, які втілюються в дуже короткі історії. І попри очевидний трагізм того, що цих людей з нами вже немає, це дуже світлі історії. Вони про життя, про любов, про відданість ідеї, про стосунки з коханими. В іншому випадку вони могли б залишитися навіть буденними історіями, яких сотні й тисячі, але кожна з них закінчилася подвигом», — розповів про свої враження від роботи над проєктом Роман Коляда.

Музичні композиції, створені для кожної історії циклу, об’єднали в альбом «Сторожа Гідності». Також для альбому зняли відеокліп на композицію Романа Коляди «Сторожа Гідності», яка стала спільною музичною історією Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.