Новини компанії

Лютий 02, 2021

UA: Українське радіо у партнерстві з телеканалом «Дом» запускає три нові програми

З 2 лютого 2021 року в ефірі UA: Українське радіо з’являться три нові програми «На самом деле: Донбасс», «На самом деле: Крым» та «Код безопасности». Проєкти адаптуватимуть до ефіру на радіо в межах співпраці телеканалу «Дом», створеного рік тому для трансляції на тимчасово окуповані території за ініціативи президента України у складі системи державного іномовлення, та редакції мовлення російською мовою UA: Українське радіо. 

На думку члена правління Суспільного, відповідального за платформу радіо, Дмитра Хоркіна, «у часи загострення інформаційної війни важливо розширювати мережу достовірних джерел інформації. Тому на хвилях UA: Українське радіо з’являються нові інформаційно-аналітичні програми про події в Україні та світі».

«На самом деле: Донбасс» — інформаційно-аналітична програма з ведучим Олексієм Мацукою, котрий до окупації жив та працював у Донецьку. Місія проєкту задекларована вже у назві: для об’єктивного дослідження неупередженими експертами обираються ті теми, які в російських та підконтрольних окупантам місцевих ЗМІ подаються викривлено, із ворожими наративами.

В радіоефір програма «На самом деле: Донбасс» виходитиме по вівторках о 20:10 за київським часом.

Побратимом цієї програми є «На самом деле: Крым» із ведучим-кримчанином Дмитром Сіманським, вона має ту саму місію та спосіб розкриття найважливіших для тимчасово окупованої Автономної Республіки тем. Ефір цього проєкту слухайте на середніх хвилях частотою 549 кілогерців щосуботи о 20:10.

«Код безопасности» — проєкт про найважливіші аспекти міжнародної безпеки. Ведуча Тетяна Попова разом з відомими експертами та представниками впливових українських та закордонних структур розкривають справжні причини найзапекліших конфліктів у світі, проливають світло на подробиці спецоперацій регіонального та міжнародного масштабів. 

В ефірі UA: Українське радіо щотижневу програму «Код безопасности» можна буде слухати щочетверга о 20:10 за Києвом.

«Подібна партнерська ініціатива для нас — можливість представити флагманський контент власного виробництва не лише українцям, які мешкають на тимчасово окупованих територіях, але й тим, які проживають на решті території України, — зазначила генеральний директор державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (телеканали «Дом» та UATV) Юлія Островська. — Впевнена, що включення до ефіру UA: Українського радіо цих трьох програм — лише початок нашої плідної співпраці з однодумцями із Суспільного», — додала вона.

UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни, яке мовить на тимчасово окуповані території на середніх хвилях частотою 549 кілогерців.

Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, а всі проєкти «Дому» ви знайдете на сайті телеканалу — kanaldom.tv.

«Дом» — державний цілодобовий розважально-інформаційний телеканал у складі держпідприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (до цього ДП «МПІУ» мовило лише під брендом супутникового та кабельного телеканалу іномовлення UATV). «Дом» розпочав мовлення 1 березня 2020 року. Його сигнал в метровому та дециметровому діапазонах (тобто в аналоговому та цифровому форматах) транслюється на тимчасово окуповані території (ТОТ) Донбасу та АР Крим. Він створений для об'єктивного інформування українців, які опинилися у тимчасовій окупації, про ситуацію в Україні, світі та в їхніх тимчасово окупованих районах.