Новини компанії

Грудень 24, 2020

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет — сьогодні у «Здоровій політиці» на UA: Українське радіо

Глобальна пандемія COVID-19 призвела до зриву освітнього процесу в багатьох країнах світу. Не виняток і Україна. Поточний 2020 рік став для вітчизняної галузі освіти й науки як роком викликів через коронавірус і карантин, так і роком нових можливостей. Аналіз наслідків епідемії, обговорення перспектив у сфері освіти та науки — сьогодні, 24 грудня, у проєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на UA: Українське радіо. Початок о 19:10.

Гість програми — Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Фото — пресслужба Міністерства освіти і науки України

У програмі:

  • Формування та реалізація державної політики у сфері освіти й науки, ключові реформи та головні цілі міністерства у 2021 році.

  • Вплив епідемії та карантину на освітній процес, особливості освітнього процесу в Україні. Як забезпечується рівний доступ і безперервність навчання. Дистанційне навчання, освітня платформа «Всеукраїнська школа онлайн» — проблеми та перспективи.

  • Інклюзивне навчання у період карантину.

  • ЗНО у період карантинних обмежень. Яких змін потребує система, що передбачає проєкт наказу, який перебуває на громадському обговоренні.

  • Реформа профтехосвіти й вищої школи у новому році.

  • Підтримка жителів із тимчасово непідконтрольних територій у здобутті освіти в Україні. Які механізми напрацьовуються.

  • Освітянський бюджет-2021. Робота над підвищенням оплати праці педагогів.

Дивіться відеотрансляцію програми на ютуб-каналі UA: Українське радіо. Перший канал Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.