Новини компанії

Грудень 24, 2020

Різдвяні богослужіння з Ватикану — у прямому ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура

Сьогодні й завтра, 24 і 25 грудня, UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура транслюватимуть в прямому ефірі різдвяне богослужіння та урочистості у Ватикані. 

У ніч із 24 на 25 грудня відзначається Різдво за Григоріанським календарем. Увесь християнський світ уважно стежитиме за головною церемонією, яка відбудеться у найбільшій споруді Ватикану — базиліці Святого Петра. 

Читайте також: Різдвяна меса з Ватикану — наживо на Суспільному

Перший та другий канали Суспільного радіо також долучаються до цих урочистостей. 24 грудня о 20:30 розпочнеться пряма трансляція різдвяного богослужіння з Ватикану — духовного центру католицького світу. А 25 грудня ми почуємо Різдвяне привітання Папи Римського Франциска і його Апостольське благословення Urbi et Orbi для міста Рима і цілого світу. Початок о 13:00.

Ірина Славінська, продюсерка UA: Радіо Культура, зазначає: 

«Радіо — це медіа, що об'єднує людей. В умовах карантину особливо важливо мати змогу долучатися до життя своєї громади — навіть не виходячи з дому. Саме тому кожного року Суспільне радіо допомагає приносити свято в кожен дім. 24 і 25 грудня в нас є можливість наживо почути різдвяне богослужіння з базиліки Святого Петра у Ватикані та послання Urbi et Orbi Папи Римського Франциска»

Роль та значення Ватикану у світовій культурі та історії у програмі «Про закон і Благодать» на хвилях UA: Радіо Культура розбирали Вадим Карп'як та Катерина Щоткіна. Прослухати подкаст можна за посиланням.  

«UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура пропонують не лише трансляцію, а й спеціальну програму, в якій прозвучать важливі коментарі священників і релігієзнавців. Сподіваюся, слухати буде цікаво й тим, хто святкує Різдво, і тим, хто цікавиться світовими релігіями та культурами»,  — додає Ірина Славінська

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни. UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі UA: Радіо Культура музика від найкращих виконавців країни й світу, радіотеатр, поезія та проза вустами авторів, а також новини культурного життя. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.