Новини компанії

Грудень 17, 2020

Сергій Асафатов, Ніна Матвієнко, Тельнюк: Сестри у різдвяних концертах на UA: КУЛЬТУРА

Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА підготував для своїх глядачів низку святкових концертів у Різдвяні свята: нові та улюблені пісні від душевного дуету Тельнюк: Сестри, харизматичного Сергія Асафатова, легендарної Ніни Матвієнко та інших українських виконавців. 

Читайте також: Презентація книги Сергія Жадана та Павла Макова на Суспільному

25 грудня, на Різдво, яке відзначають християни західного обряду, з 20:50 телеглядачі побачать «Концерт на UA: Культура» за участі співака, учасника гурту Jazzforacat Сергія Асафатова з його найновішими піснями: «Море», «Заведу кота», «Додому», «Туман».

У Святвечір, 6 січня, яке відзначають віряни східного обряду, з 20:00 на телеглядачів чекає «Різдвяний концерт на UA: Культура» народної артистки України Ніни Матвієнко та заслуженого артиста України Дмитра Андрійця. Вони виконають разом пісню «Коли в моїй руці твоя рука». Також глядачі почують пісні Ніни Матвієнко «Засвічу свічу», «Петрівочка», «Дорога до храму».

Того ж вечора на глядачів телеканалу чекає ще один різдвяний концерт вокального дуету Тельнюк: Сестри. Народні артистки України Леся та Галя Тельнюк виступлять зі своєю новою різдвяною програмою, в якій прозвучать пісні «Янголи світлі», «На тебе уповаю», «Люляй…», «Різдвяна колискова» та інші.

О 22:05 різдвяний настрій створюватиме легендарний гурт ВІА «Кобза». Прозвучать улюблені хіти «А ми удвох», «Моя земля», «Кохати час».

Зазначимо, цього року команда телеканалу UA: КУЛЬТУРА  відзняла та показала 25 годин концертів власного виробництва: сучасної української, народної та джазової музики.

Святкуйте Різдво та дивіться концерти на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також на сайті Суспільне Культура у розділі «Онлайн» та у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Фото — Володимир Шевчук