Новини компанії

Грудень 12, 2020

Ведуча Суспільного Мирослава Барчук — переможниця премії «Високі стандарти журналістики-2020»

У суботу, 12 грудня, ведуча суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ Мирослава Барчук стала лауреаткою премії «Високі стандарти журналістики-2020».

Читайте також: Суспільне радіо — лідер із виконання мовного законодавства

Мирослава Барчук — лауреатка у категорії «За стійкий, якісний медійний проєкт/продукт». У ній експерти оцінювали медійні проєкти або продукти, які пройшли випробування часом і творять журналістику високих стандартів.

«Сама премія «Високі стандарти журналістики-2020» у назві та філософії закликає до відповідальності й задає цю рамку, якій ти ще більше намагаєшся відповідати. Я хочу сказати, що, перш за все, я розцінюю цю нагороду не як особисту нагороду, а, звичайно, як нагороду для всієї команди, яка робить з нами з Павлом (Казаріним — прим. ред.) на Суспільному проєкт «Зворотний відлік». 

Перш за все, це величезна робота, часом тіньова робота редакторів та продюсерів, яка лишається часто неоціненою й непоміченою, але насправді саме їхня робота визначає потім якість того продукту, який ми робимо. Це команда однодумців: світоглядно, ціннісно дуже близьких людей. Через це я так люблю з ними працювати», — прокоментувала перемогу Мирослава Барчук.

До експертної групи премії цього року увійшли: шефредакторка інтернет-видання LB.ua Соня Кошкіна, засновник Школи журналістики УКУ Ігор Балинський, шефредакторка видання «Детектор медіа» Наталія Лигачова, медіаекспертка, викладачка Могилянської школи журналістики (НаУКМА) Діана Дуцик, викладачка Школи журналістики УКУ Зоя Красовська, журналіст та ведучий Павло Казарін, журналіст, публіцист, історик Вахтанг Кіпіані, публіцист, викладач Школи журналістики УКУ, виконавчий директор Львівського медіафоруму Юрій Опока та ведучий «Прямого каналу» Валерій Калниш.