Новини компанії

Грудень 11, 2020

На UA: Радіо Промінь виходитиме рубрика фронтмена «The ВЙО» Мирослава Кувалдіна

11 грудня в ефірі шоу «Селекція» на UA: Радіо Промінь стартує рубрика музиканта групи «The ВЙО» Мирослава Кувалдіна, в якій він презентуватиме нових неординарних артистів. 

«Мені часто доводилося чути, що в Україні мало сучасної  україномовної музики. Я вислуховував цю нісенітницю мільйони разів. Насправді цікавої музики вистачає, просто про її існування мало кому відомо. Тому вирішив створити проєкт, який допоможе знайти яскравих нових виконавців, познайомитися з ними поближче і зробити їхню творчість більш популярною.  У проєкті «Чьоткий Кач» перевага віддається музикантам, які мешкають подалі від столиці. 

Фото з особистого архіву Мирослава Кувалдіна

Наразі проєкт «Чьоткий Кач» виходить раз на два тижні на ютуб-каналі «Громадського ТБ», а про його цікавинки я відтепер розповідатиму в шоу «Селекція» на  UA: Радіо Промінь. Завдяки цьому ми сподіваємося розширити аудиторію і зібрати якомога більше відомостей про маловідомих, але цікавих українських виконавців», — каже Мирослав Кувалдін

Шоу «Селекція» на UA: Радіо Промінь перебуває у постійному пошуку нової музики. Заявки, які молоді артисти надсилають редакції програми, тепер розглядатимуться спільно з творчою групою проєкту «Чьоткий Кач», і на їхній основі визначатимуться герої нових епізодів програми. 

«У шоу “Селекція” тривала історія вивчення сучасної музики й налагоджена комунікація з артистами, тому було не дивно, що ми об'єдналися з проєктом Мирослава Кувалдіна в єдиній меті популяризації нової української музики. Навесні в одному з інтерв'ю для мого шоу Мирослав розповідав про роботу над новим альбомом, записом дуетів і поділився намірами створити відеопроєкт про молодих музикантів. Я йому запропонував партнерство й от, щойно відбулася прем'єра проєкту “Чьоткий Кач”, ми запускаємо у “Селекцію” рубрику, в якій звучатиме музика героїв програми, найкращі моменти та історії, які не увійшли до відеоверсії. Все це буде цікаво слухати навіть тим, хто переглянув “Чьоткий Кач” і навпаки», — розповів автор і ведучий шоу «Селекція» на UA: Радіо Промінь Олександр Стасов.

Нагадаємо, шоу «Селекція» виходить щотижня в ефірі UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура та UA: Українське радіо. Програма презентує новинки й оглядає найважливіші події в українській сучасній музиці.