Новини компанії

Грудень 10, 2020

Призначено тимчасових виконувачок обов’язків продюсерів Суспільного Одеси та Харкова

З 11 грудня тимчасово виконувати обов’язки продюсерки Одеської філії Суспільного буде шефредакторка новин Ірина Чорна та Харківської філії Суспільного — лінійна продюсерка Ірина Первишева.

Таке рішення прийнято у зв’язку із закінченням строкових трудових договорів з продюсерками Суспільного Одеси Іриною Кипоренко та Суспільного Харкова Ганною Сілаєвою.

Ірина Чорна у 2008 році закінчила Одеський державний екологічний університет. З 2011 по 2015 рр. працювала редакторкою проєкту «В городе» у ТОВ «Видавничий Дім Український Медіа Холдинг». З 2017 року працює головною редакторкою новин Одеської філії Суспільного.

Ірина Первишева за фахом режисер телебачення, вищу освіту здобула у Харківській державній академії культури. У 2007 році почала працювати режисеркою на Харківському державному телебаченні. У 2018 році обійняла посаду лінійного продюсера Харківської філії Суспільного.  

Найближчим часом буде оголошено конкурс на посади продюсерів цих філій Суспільного.

Нагадаємо, на посаду продюсерок Ірину Кипоренко та Ганну Сілаєву було обрано на відкритому конкурсі, який відбувся у грудні 2017 року.