Новини компанії

Грудень 08, 2020

Виїзна студія UA: Українське радіо на форумі «Ефективне місцеве самоврядування»

9–10 грудня виїзна студія Українського радіо працюватиме на 5-му форумі «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави». У форумі візьмуть участь близько 50 спікерів і спікерок. З багатьма із них ведуча Олена Зелінченко спілкуватиметься упродовж форуму у прямому ефірі UA: Українське радіо, тож слухачі почують інтерв’ю з представниками органів місцевого самоврядування з регіонів України, очільниками міністерств, депутатами ВР тощо.

«Українське радіо бере участь у найцікавіших, найактуальніших форумах і вагомих суспільно-політичних заходах, які відбуваються в Україні, щоб бути ближчими до слухачів, щоб дати їм можливість завжди бути в курсі перебігу реформ, змін у державі. 9 і 10 грудня завдяки виїзній студії UA: Українське радіо дасть змогу слухачам долучитися до обговорення стану та перспектив розвитку місцевого самоврядування в Україні загалом і, зокрема, в Донецькій та Луганській областях. Перш за все, актуальних питань законодавчого регулювання, європейського досвіду й стандартів у відповідній сфері», — зазначає виконавча продюсерка UA: Українське радіо Юлія Шелудько.

Теми, які планують висвітлювати в ефірах UA: Українське радіо протягом форуму:

  • Розвиток місцевого самоврядування: здобутки та виклики, стратегія і наступні кроки.
  • Організація системи органів виконавчої влади. 
  • Місцеві вибори 2020: моніторинг та рекомендації для України.
  • Згуртованість громади: громадська участь, залученість різних категорій населення до прийняття рішень на місцевому рівні.
  • Місцеве самоврядування для внутрішньо переміщених осіб, національних меншин та інших соціально вразливих категорій населення.
  • Виклики Covid-19: практики в Україні та Європі.
  • Реорганізація органів місцевого самоврядування у зв'язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни, що звучить у Києві на 105 FM. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.