Новини компанії

Грудень 04, 2020

До Дня Збройних сил України — спецпрограма від трьох каналів Суспільного радіо

До Дня Збройних сил України, 6 грудня, три канали Суспільного радіо підготували сітку тематичних програм та рубрик. 

Цієї неділі, 6 грудня, UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура транслюватиме у прямому ефірі офіційні урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Події відбуватимуться у Маріїнському палаці з 10:00 до 10:45 і включатимуть виступ президента, церемонію вручення бойових прапорів, державних нагород та квартир військовослужбовцям. 

UA: Українське радіо 

 • У рубриці «Недільний навігатор» о 9:40 обговорюватимуть події в рамках відзначення Дня Збройних сил України.

 • У рубриці «Недільний гість» після трансляції урочистостей ведучі розкажуть про історію Українського війська.

 • Темою програми «Кінотренди» о 15:15 стануть фільми про військових та війну: як у кіно осмислюються українські збройні сили.

 • У рубриці «Під прицілом громадських активістів» о 16:45 поговорять про реформування Збройних сил.

 • Темою програми «Україна. Сьогодення» о 19:10 стане Українське військо та стандарти НАТО: які в України шанси і ступінь готовності до членства у НАТО. 

«Історії військових, їхні перемоги й буденні справи постійно знаходять відображення у програмах Українського радіо, не тільки у свята. Вже кілька років у нашому ефірі програма "Герої" про людей неймовірної долі і мужнього серця. У програмі "Форпост" ми щотижня розповідаємо, чим живе сучасна армія, як оновлюється і вдосконалюється. У День Збройних сил ми підготували низку програм, які розповідають про українське військо у різних аспектах», — зазначає продюсер UA: Українське радіо Юрій Табаченко.

В ефірі UA: Радіо Промінь щогодини лунатиме спецпроєкт до Дня Збройних сил України. Ведучі 2-го каналу Суспільного радіо розказуватимуть про своїх друзів та близьких, які брали або беруть участь у збройних конфліктах на сході країни. 

«Ми нагадаємо про те, що в нашому житті майже кожен українець має друга або знайомого, який служив в українському війську. Є людина, яка захищає тебе на відстані. І саме у цей день ведучі радіостанції хочуть нагадати, що зараз і завжди не варто забувати тих, хто захищає нас поряд кожного дня», — зазначає креативна продюсерка UA: Радіо Промінь Вікторія Польченко.

UA: Радіо Культура 

 • Протягом дня у радіоблозі «Дума про зраду і перемогу» звучатимуть історії видатних українських воїнів — Олени Степанів, Івана Котляревського, Богдана Хмельницького та інших.
 • У програмі «КультураLive» о з 8:00 до 11:00 говоритимуть про історію українського війська. Гість програми: заступник директора Національного військово-історичного музею України Олександр Філь. Також у фокусі — медіапроєкт про військових «Поєднані: як донести історію боротьби за Україну» та проєкти «Військо читає» й «Бібліотека сержанта».
 • У ранковому ефірі програми «Літопис» із 7 ранку можна буде більше дізнатися про історію Олени Степанів — знакової української офіцерки.
 • Олена Гусейнова у програмі «Книжковий топ-7» говоритиме про 7 українських письменників-воїнів.
 • Протягом дня у музичних радіоблогах звучатимуть стародавні козацькі пісні та сучасна тематична музика.
 • 7 грудня об 11:10 у програмі «Згадати все» Сергій Шаменков, ілюстратор військово-історичних видань та реконструктор, розповість про історію військового взуття.
 • 7 грудня о 15:10 співачка й волонтерка Анжела Ярмолюк запросить до розмови волонтерку та фотографку Віталіну Ченкову у програмі «Ніхто, крім нас».

«Історія українського війська — це історії визначних чоловіків і жінок. Саме на них ми хочемо зосередитися — на їхніх вчинках, уподобаннях… Так само нам цікаво, що пишуть і що читають, що слухають і що співають військові. Звичайно, Радіо Культура регулярно говорить про українське військо, тож для нас 6 грудня — ще одна нагода привернути додаткову увагу до цих неймовірних людей. Дякуємо за службу!» — говорить продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни.

UA: Радіо Промінь — найперше музичне радіо України. Протягом останніх п'яти років його FM-мережа зросла вп’ятеро. 95% пісень в ефірі UA: Радіо Промінь — українською мовою. 

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі UA: Радіо Культура — музика від найкращих виконавців країни й світу, радіотеатр, поезія та проза вустами авторів, а також новини культурного життя.

Усі канали Суспільного радіо можна слухати у мобільному застосунку suspilne.radio.