Новини компанії

Листопад 20, 2020

Суспільний мовник та Незалежна медійна рада підписали Меморандум про співпрацю

У п’ятницю, 20 листопада, голова правління Суспільного мовника Зураб Аласанія та голова Незалежної медійної ради Антоніна Черевко підписали Меморандум про співпрацю. 

Читайте також: Представники BBC Media Action та Deutsche Welle Akademie розповіли про підтримку проєкту NewsHouse 2.0

Незалежна медійна рада підтримала Суспільний мовник та взяла на себе зобов’язання надавати експертну підтримку щодо програм, які виходять на каналах та цифровій платформі. 

Також Незалежна медійна рада вживатиме всіх можливих заходів для захисту незалежності Суспільного мовлення від політичного, фінансового та інших форм тиску, якого мовник зазнає через високі стандарти журналістики, відсутність джинси та налагодження громадського діалогу для зміцнення суспільної довіри.

«Суспільний мовник за майже 4 роки свого існування дав зрозуміти, що журналістські стандарти — це не просто слова. Це основа, на якій базується якісна журналістика. Ми довели, що незаангажоване та прозоре медіа може існувати в Україні, й воно життєво необхідне для становлення демократичної країни та громадянського суспільства. 

Водночас ми потребуємо підтримки як самого суспільства, так і медійної спільноти. Тому меморандум, підписаний із Незалежною медійною радою, є важливим кроком для продовження курсу Суспільного як незалежного медіа та захищеного від будь-якого політичного тиску», — коментує голова правління Суспільного мовника Зураб Аласанія.

Читайте текст Меморандуму про співпрацю за посиланням.