Новини компанії

Листопад 18, 2020

Як пандемія вплинула на відносини України з ЄС і НАТО — сьогодні в «Здоровій політиці» на UA: Українське радіо

Як коронавірус та карантин позначились на торгівлі між Україною і Євросоюзом. Про рух до «промислового безвізу» говоритимуть сьогодні, 18 листопада, у проєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на UA: Українське радіо. Початок о 19:10.

З 25 листопада до 10 грудня триватиме акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних громадських організацій з  понад 100 країн світу активізують свої зусилля, аби збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства. 

Гостя прямого ефіру —  Ольга Стефанішина, Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

У програмі:

  • перспективи зняття карантину. Коли кордони ЄС можуть відкритись для українців;

  • чи дотримується Україна своїх зобов’язань у питаннях впровадження  реформ, зокрема щодо боротьби з корупцією;

  • чи існують нині загрози для безвізу в контексті невиконання зобов’язань та нещодавнього рішення Конституційного суду щодо антикорупційної реформи;

  • Україна — НАТО. Які очікування Києва? Чи зміниться взаємодія з Альянсом з приходом у Білий дім адміністрації Джо Байдена?

  • План дій України щодо членства в НАТО;

  • які заходи будуть проводитись цього року спільно з державними та громадськими організаціями у розвитку державної політики з досягнення ґендерної рівності.

Слухачі проєкту «Здорова політика» зможуть поставити свої запитання в прямому ефірі. Телефон студійного вайберу (097) 107-107-9.

Дивіться відеотрансляцію програми на ютуб-каналі UA: Українське радіо. Перший канал Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.
Нагадаємо, щосереди на UA: Українське радіо виходить «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.