Новини компанії

Листопад 16, 2020

Спецпроєкт Світлани Мялик до Дня радіо

Про 96-річну історію українського радіомовлення, про роль Українського радіо у становленні незалежної України.  Як радіо звільнялося від радянської ідеології й переростало в загальнонаціональний мовник, оберігаючи наші головні національні цінності — мову, культуру та  духовність — сьогодні, 16 листопада, у спецпроєкті Світлани Мялик на UA: Українське радіо. Початок о 19:10.

«У 96-річний літопис Українського радіо вписано чимало незабутніх сторінок. Адже історія Українського радіо — ціла епоха. Це  ще й значна частина історії української держави та суспільства. Усі ці роки журналісти Українського радіо завжди були на передовій інформаційного фронту. І сьогодні в ефірі ми згадаємо сміливі прямі ефіри, попри цензуру й контроль тодішньої радянської влади, згадаємо наших легендарних дикторів і улюблених та найпопулярніших журналістів, яких уже немає з нами… Поговоримо про те, чим сьогодні живе Українське радіо, яке упродовж останніх років із державного трансформувалося в суспільне. Серед учасників спецпроєкту — член правління Національної суспільної телерадіокомпанії, відповідальний за платформу радіо Дмитро Хоркін, ветерани радіомовлення Ігор Павляк та відома дикторка Надія Подоляко, журналіст Олександр Бутко, доцентка кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики Київського національного університету імені Шевченка Майя Нагорняк та інші», — зазначила авторка проєкту і ведуча Світлана Мялик.

У програмі:

  • цікаві робочі моменти з життя журналістів, зокрема, ветеранів радіомовлення;

  • про легендарних дикторів радіо, які відійшли в інші світи цього року; 

  • які головні зміни відбулися в період трансформації радіо з державного у суспільного мовника.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни. Дивіться відеотрансляцію програми на ютуб-каналі UA: Українське радіо. Перший канал Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.