Новини компанії

Листопад 09, 2020

UA: РІВНЕ змінює режим роботи

З 9 до 16 листопада філія Суспільного UA: РІВНЕ змінює режим роботи через підтверджені випадки захворювання на коронавірус у колег. Працівники з COVID-19 перебувають на самоізоляції, як і всі члени команди, хто з ними контактував.

Читайте також: «Земля, наближена до неба» — в ефірі регіональних телеканалів Суспільного

Частина телевізійної команди філії працює дистанційно. В ефірі не виходитимуть телевізійні випуски новин та вечірня інформаційно-аналітична програма «Сьогодні. Головне». Віддалено працюватиме й діджитал-підрозділ мовника.

Керівництво філії робить усе можливе, аби коло контактних осіб не розширювалося: працівників поділили на групи для роботи позмінно, колеги з ознаками ГРВІ залишаються вдома, усі члени команди носять маски та дотримуються соціальної дистанції.

«Рівне — у червоній карантинній зоні. Ситуація з тестуванням у Рівненській області складна. Скерування пацієнти отримують із відтермінуванням на сім-десять днів. Аби вберегти колектив від поширення інфекції, ми вирішили зупинити телевізійне мовлення UA: РІВНЕ. Усі, хто може, перейдуть на віддалений режим роботи. Адже попереду в команди ще підготовка суспільно-політичного проєкту «Виборчий округ. Дебати», який буде присвячений другому турові виборів міського голови Рівного. Прямий ефір має відбутися наступного тижня», — зазначила менеджерка Рівненської філії Суспільного Людмила Хома.

Команда UA: РІВНЕ інформуватиме про важливі події в області спеціальним новинним рухомим рядком на телеканалі UA: РІВНЕ, в ефірі UA: Українське радіо Рівне, на діджитал-платформах — сайті rv.suspilne.media, фейсбук-сторінці, інстаграм, телеграм та ютуб-каналі мовника.

UA: Українське радіо Рівне працює у звичайному режимі.