Новини компанії

Листопад 05, 2020

100 відео на фейсбук-сторінках Суспільного набрали понад мільйон переглядів

За останні 6 місяців більше ніж 100 відео на фейсбук-сторінках Суспільного мовника набрали понад мільйон переглядів. Водночас 400 роликів отримали більше ніж 500 000 переглядів, а 1000 — понад 100 000 переглядів.

Команда діджиталу працює в режимі R&D — research and development — робить матеріал, збирає про нього дані та аналізує ситуацію. Далі працює на основі зібраної інформації.

Читайте також: Суспільне Новини не публікує замовних політичних матеріалів — ІМІ

Аналізують створені в центральній дирекції та регіональних філіях Суспільного відео, опубліковані на фейсбук-сторінках Суспільного за останні 6 місяців, із понад 100 000 переглядів — це вибірка в 4 тисячі роликів.

Дані збирають для створення посібника з форматів, щоб надалі передати його всім діджитал-командам у центральній дирекції та регіональних філіях Суспільного як допоміжний інструмент зі створення відео. Аналізують перший кадр, перший титр, на якій секунді пішов глядач, групують відео за темами тощо.

«Я пишаюся роботою діджитал-команд Суспільного в кожному регіоні України. Їх створили менше ніж рік тому, вони невеликі, але дуже завзяті й наполегливі, швидко вчаться та досягають успіху, — розповідає генеральна продюсерка цифрових платформ Тетяна Кисельчук. — Маємо ще багато роботи попереду: від регламенту бізнес-процесів до нових форматів, проте вже зрозуміло, що в діджиталу Суспільного — велике майбутнє».

Читайте також: Як впливає суспільне мовлення на молоду аудиторію та креативні індустрії — у дослідженні ЄМС

10 найпопулярніших відео на фейсбук-сторінках Суспільного: