Новини компанії

Листопад 02, 2020

UA: ЛЬВІВ повертається до звичного режиму роботи

2 листопада команда філії Суспільного UA: ЛЬВІВ повертається до звичного режиму роботи: із виходом випусків новин про регіон на телеканалі UA: ЛЬВІВ17:00 і 20:40) та шоу «Сьогодні. Головне» (щобудня о 19:00).

Читайте також: «Буковинські загадки» покажуть усі регіональні філії Суспільного

«Нашим обов’язком було тимчасово обмежити роботу підрозділів UA: ЛЬВІВ, аби не допустити нових випадків зараження серед колег. Сьогодні ми відновлюємо випуски прямоефірних телепроєктів, бо небезпеки поширення коронавірусу в команді наразі немає», — прокоментувала менеджерка Львівської філії Суспільного Тетяна Колісніченко.

Керівництво UA: ЛЬВІВ стежить за самопочуттям кожного члена команди. Загалом у філії діють безпрецедентні заходи безпеки.

«У нас діє суворий масковий режим для працівників і гостей ефірів, а команди телеканалу й радіо працюють позмінно, аби менше контактувати. Усі приміщення UA: ЛЬВІВ дезінфікують та провітрюють. На черзі — головна медіаподія для Львова: передвиборчі дебати кандидатів на голову Львівської ОТГ, що візьмуть участь у другому турі виборів. Тож ми бережемо власне здоров’я, здоров’я колег та гостей наших ефірів», — розповіла Тетяна Колісніченко.

Нагадаємо, із 23 жовтня частина команди UA: ЛЬВІВ виконувала роботу дистанційно через зараження коронавірусом працівників. 

Попри це філія не припиняла інформувати населення про найважливіші події регіону на цифрових платформах: сайті suspilne.media, фейсбук-сторінці Суспільне Львів, інстаграм-сторінці, ютуб-каналі та телеграм-каналі.