Новини компанії

Жовтень 09, 2020

Олександр Балабанов знявся у фотосесії в стилі брит та попарт

Суспільний мовник провів фотосесію для переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2020 Олександра Балабанова. Фотосесія є важливим етапом підготовки до міжнародного пісенного конкурсу, бо завдяки створеним образам учасники Дитячого Євробачення мають змогу привернути до себе більше уваги фанів.

Читайте також: Прем’єра на UA: Радіо Промінь. Оновлена пісня переможця Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2020

Над створенням сценічних образів для юного співака Олександра Балабанова працювали стилістка й художниця-костюмерка Катерина Беслік та стилістка Юлія Білоус. На фотосесії використали реквізит із Музею телебачення.

«Із Сашею цікаво працювати, бо він має характер і любить якісну музику. Підібрати образи для нього було нескладно: він має власну думку, але все-таки дослухається до порад. Нашим завданням було передати його внутрішній стиль. Саша — це уособлення британської культури: легкість, натуральність, сила й особистість.

Йому не потрібні блискітки й стрази. Ми використали цікаві елементи для стилізації фотосесії — ретротелевізори, колонки, платівки та касети. Цим підкреслили глибокий зв’язок співака з музикою, — зазначає Катерина Беслік. — На фотосесії ми не вдавалися до класичних артприйомів створення сценічних образів для wow-ефекту, а звернулися до фешн і сучасного, легкого арту».

Читайте також: Олександр Балабанов представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2020

Зі свого боку Олександр Балабанов із захватом розповідає про враження від фотосесії.

«Не уявляв, як працюють стилісти і як можна так швидко й професійно змінювати образи. Якась магія! Тепер відчув на собі, результат вражає. Вийшло просто нереально, космічно та бомбічно!» — сказав співак.

Наразі Олександр Балабанов разом із творчою командою Суспільного мовника активно готується до найважливішого виступу на Дитячому Євробаченні, на якому виконає пісню «Відкривай». Крім того, триває робота над відеокліпом, сценічним образом та постановкою номера, який побачить увесь світ.

Нагадаємо, Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2020» відбудеться дистанційно у Варшаві 29 листопада. Під час пісенного конкурсу українці можуть голосувати за учасника від України.

 

Фотографувала Анастасія Мантач