Новини компанії

Вересень 09, 2020

UA: ВОЛИНЬ змінює режим роботи

З 9 до 22 вересня філія Суспільного UA: ВОЛИНЬ змінює режим роботи. Частина команди працюватиме дистанційно через підтверджений випадок захворювання на коронавірус в одного з колег. Працівник із COVID-19 перебуває на самоізоляції, як і всі члени команди, хто з ним контактував.

Читайте також: «Еко-люди» — новий проєкт в ефірі регіональних телеканалів Суспільного

«Від початку пандемії адміністрація подбала про посилені заходи безпеки. У двох будівлях філії систематично проводять кварцування й хлорування. Усіх працівників забезпечено засобами індивідуального захисту й дезінфекції. Досі вдавалося уникнути інфікування, але вірус непередбачуваний і підступний, тож нині маємо підтверджений випадок захворювання. Інфікований працівник на лікарняному. Контактні особи на самоізоляції. Телевізійний ньюзрум перевели на дистанційний формат роботи. Відповідні служби терміново проведуть повну дезінфекцію приміщень», — зазначила менеджерка Волинської філії Суспільного Людмила Гетманчук.

Щоб не допустити спалаху інфекції, на дистанційний режим перевели телевізійну команду новинарів філії, відтак тимчасово не виходитимуть інформаційні випуски на телеканалі UA: ВОЛИНЬ

«До 22 вересня маємо новий алгоритм роботи філії. Зокрема, не виходитимуть в ефір телевізійні новини, натомість готуватимемо рухомий рядок про основні події краю та короткий інформаційний випуск на радіо. Діджитал переходить на дистанційну форму роботи. В ефірі залишаються: телевізійна програма «Тема дня» й радіопрограми «Ранковий навігатор» та «Радіодень». Протягом двох тижнів ефіри будуть без гостей у студії. Спілкування зі спікерами відбуватиметься за допомогою телефонного зв’язку, а також скайпом», — розповів продюсер Волинської філії Костянтин Лоцман.

Читайте також: «Роздивись» — із 4 вересня на регіональних телеканалах Суспільного

Команда UA: ВОЛИНЬ інформуватиме про важливі події, що відбуваються в області, спеціальним телевізійним рухомим рядком, в ефірі UA: Українське радіо. Луцьк та на діджитал-платформах — сайті vo.suspilne.media та сторінках у соцмережах.