Новини компанії

Вересень 04, 2020

Оголошено конкурс на посаду продюсера UA: ДНІПРО

4 вересня розпочинається відбір на посаду продюсера Дніпровської філії Суспільного. Документи прийматимуть до 17 вересня.

Читайте також: Для команди Суспільного проведуть цикл вебінарів — від цифрової безпеки до інстаграм-розслідувань

Конкурс триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування UA: Суспільне мовлення відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець»). Також можна надіслати скановані копії на konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 4814-603 та (044) 4814-066.

Читайте також: «Роздивись» — із 4 вересня на регіональних телеканалах Суспільного

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам. Продюсер філії відповідає за контент, розвиток професійних навичок регіональної команди, офлайнові та онлайн-заходи з популяризації бренду Суспільного мовника.

За результатами першого відкритого конкурсу в лютому 2018 року продюсеркою UA: ДНІПРО стала Оксана Цибуля. 15 червня 2020 року продюсерка Дніпровської філії Суспільного Оксана Цибуля звільнилася за власним бажанням. Наразі тимчасово виконує обов’язки продюсерки Ірина Цибух.