Новини компанії

Вересень 01, 2020

UA: БУКОВИНА транслюватиме наживо події фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ

4–6 вересня в Чернівцях триватиме ХІ Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ*. Через карантинні обмеження він відбудеться онлайн. UA: БУКОВИНА транслюватиме найцікавіші події на телеканалі, фейсбук-сторінці та ютуб-каналі. UA: Суспільне мовлення — медіапартнер фестивалю.

Читайте також: «Роздивись» — із 4 вересня на регіональних телеканалах Суспільного

Фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Слідами Целана». У програмі: поетичні читання, дискусії та презентації книжок. Серед них — поетичні збірки «NAKED ONE» Юрія Іздрика, «За такі гріхи Бог ще подякує» Тані Малярчук, поема-трактат Володимира Гаряїва «Метафізичний реквієм», а також прозові — «малий український роман» Андрія Любки й «Порт Житана» Олеся Ільченка. Загалом учасниками MERIDIAN CZERNOWITZ стануть майже тридцять митців із п’яти країн

«Деякі події відбудуться безпосередньо в нашій студії і дворику будинку радіо UA: БУКОВИНА. Їх та основну частину фестивалю 4 і 5 вересня із Целанівського центру покажемо наживо на наших платформах, — коментує продюсер UA: БУКОВИНА Максим Волошин. — Плануємо радійний спецефір із Юрієм Андруховичем про його новий роман «Радіо Ніч», а найцікавіші дискусії та презентації адаптуємо в радіоформаті для наших слухачів».

Читайте також: UA: ЗАПОРІЖЖЯ розповість про найцікавіші події «Книжкової толоки»

Про фестиваль розповість також команда редакції, котра виготовляє проєкти мовами національних меншин.

«Розкажемо про MERIDIAN CZERNOWITZ нашим румунськомовним глядачам у проєкті «У нас на Буковині» й проведемо ефір про фестиваль румунською на радіо», — зазначив Максим Волошин

Про MERIDIAN CZERNOWITZ ітиметься в п'ятничному випуску щоденного проєкту «Сьогодні. Головне» на телеканалі UA: БУКОВИНА. Крім того, команда планує увімкнення кореспондентів із подій у загальнонаціональному ефірі Суспільного.

Про програму фестивалю та його формат цьогоріч — директорка MERIDIAN CZERNOWITZ Євгенія Лопата в проєкті UA: БУКОВИНА «Точка дотику».

Читайте також: Куди поїхати на вихідні — #Мандруй_із_Суспільним

* Подія відбудеться в межах проєкту «Пауль Целан 100. Меридіан великого майстра німецької мови: Чернівці-Париж-Вічність» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в межах програми «Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного партнерства» в кооперації зі спілкою Freie Ukraine Braunschweig e.V.