Новини компанії

Серпень 28, 2020

UA: КУЛЬТУРА покаже фільм «Дике поле» за романом Сергія Жадана

У неділю, 30 серпня, о 22:50 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватиме українську кінострічку «Дике поле» за мотивами роману Сергія Жадана «Ворошиловград». Фільм став дебютною повнометражною роботою режисера Ярослава Лодигіна.

Читайте також: Український кінохіт з Ірмою Вітовською «Мої думки тихі» — на UA: ПЕРШИЙ

За сюжетом 33-річний Герман, який упродовж свого життя не зробив нічого надзвичайного чи бодай якоюсь мірою видатного, змушений повернутися до міста дитинства Старобільська через загадковий від’їзд брата. Удома на нього чекає сімейний бізнес — стара бензоколонка, котра є ласим шматком для місцевої мафії, із якою головний герой боротиметься. Проте якоїсь миті Герман усвідомить, що він захищає не лише бізнес, а й себе, друзів та власне кохання.

«Ми сконцентрувалися на тому, як у доволі індиферентній людині, яким починає цей шлях Герман Корольов — головний герой фільму, прокидається оцей маленький рух до того, щоб захищати те, що належить тобі. Для мене це метафора всієї країни, на яку ми так часто критично дивимося, а насправді живемо на красивій землі й вона варта того, щоб її захищати. Головний слоган стрічки, коли вона виходила в кінотеатрах: "Захищай своє Дике поле!"», — розповів Ярослав Лодигін.

Знімалися в стрічці як артисти з досвідом — Олексій Горбунов, Володимир Ямненко, так і молоді актори Олег Москаленко та Руслана Хазіпова. В епізодичній ролі знявся автор роману Сергій Жадан.

Запрошуємо до перегляду на телеканалі UA: КУЛЬТУРА, на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.